Muzika

2019.11.05 10:08

Laura Remeikienė pristato dainą „Visa širdim“: vaizdo klipe – neatrasti Šiauliai

LRT.lt2019.11.05 10:08

Dainų kūrėjos ir atlikėjos Lauros Remeikienės kūryba skamba radijo stotyse, televizijos laidose, ji dalyvauja televizijos projektuose, moko vaikus mylėti muziką ir gyventi su ja.

„Daug kuriu, įrašinėju dainas, tačiau vaizdo klipų turiu nedaug. Geriausiai žinomas – „Tuk, tuk širdele“. Pajutau, kad metas filmuoti naują, nes jau kurį laiką nešiojausi idėją – įamžinti neatrastus Šiaulius“, – sako Laura, pristatanti dainą „Visa širdim“.

„Daina „Visa širdim“ – apie gyvenimą netaupant, apie kvėpavimą pilnais plaučiais ir, žinoma, meilę. Dainos žodžiai – siek, auk, kurk, geisk, būk, sveik, rask, leisk, rimk ir paprasčiausiai mylėk – tarsi laimingos dienos kasdieninis receptas. Jis tinka ir žmogui, ir miestui“, – apie dainą pasakoja Laura.

„Dainos „Visa širdim“ vaizdo klipe norėjosi Šiaulius parodyti iš netikėtos, gal kam neatrastos ir nežinomos pusės. Norėjosi atrasti tas kitas, nematytas Šiaulių sienas.

Juk Šiauliai nėra tik Kryžių kalnas, Dviračių muziejus ar „Auksinis berniukas“. Filmavome gatvės meno plenero „Saulės pagrobimas“, meninių akcentų plenero „(NE)ATRASTI ŠIAULIAI“ kūrinius, kitas, mažiau žinomas Šiaulių vietas. Filmavome menininkų darbus, kurie kuria mūsų miesto tapatybę, jo veidą. Tikiuosi, kam mums su operatoriumi Roku Baškiu pavyko ir žmonėms, pamačiusiems klipą, Šiauliai patiks“, – viliasi moteris.

„Aš esu Šiauliai, o Šiauliai šiandien šviečia. Ir žinią apie mūsų miestą reikia skleisti“ – sako Laura ir kviečia žiūrėti jos dainos „Visa širdim“ vaizdo klipą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt