Muzika

2019.11.04 15:29

Grupė SEL surengė įspūdingą šou Dubline: dėl bilietų vyko tikra kova

LRT.lt2019.11.04 15:29

„Tokios lankytojų euforijos Airijos sostinėje Dubline esanti koncertų salė „The Helix“, kurioje koncertuoja pasaulinės žvaigždės, jau seniai nematė. Po koncerto laimingi liko visi: ir susirinkusieji, ir rengėjai, ir patys muzikantai. Komplimentų dėl gero pasirodymo negailėjo nei lietuviai, nei šou pasaulio ekspertai iš Dublino“, – sakė SEL šou Airijoje organizavę dubliniečiai.

Vos paskelbus apie geriausios koncertinės grupės Lietuvoje SEL pasirodymą Dubline, žmonės suskubo įsigyti bilietus ir vėliau dėl savo sprendimo nesigailėjo. Kadangi dar iki šou pradžios prekyboje nebebuvo galimybės nusipirkti bilieto, nes buvo pranešta: išparduota.

„SEL turbūt dabar yra geriausiame savo, kaip grupės, kūrybiniame ir koncertiniame etape. Dėl bilietų į grupės šou čia, Dubline, vyko tikra kova.

Kai pranešėme, kad nebėra galimybės patekti į koncertą, nes tiesiog nebeliko bilietų, daug žmonių dar bandė visokius būdus juos gauti.

Tačiau buvo griežti reikalavimai į pasirodymų salę dėl saugumo įleisti tik tam tikrą žmonių kiekį, tad patekusieji tikrai jautėsi ypatingai ir sukūrė nepakartojamą atmosferą“, – sakė šou rengėjai.

Pats SEL lyderis Egidijus Dragūnas liko itin patenkintas šou Dubline. „Džiaugiuosi, kad 10 kartą su grupe pasirodėme Dubline ir mūsų lygis nuolat kyla. Koncertavome didelėje arenoje, joje pasirodo superžvaigždės. Gera, kad visi bilietai buvo išparduoti, dėkoju už tokį palaikymą“, – kalbėjo E.Dragūnas.

Iš viso grupė koncertavo daugiau nei 2 valandas, o palaikymo iš publikos sulaukė vos nuo pirmųjų akordų. Viso koncerto metu salėje tvyrojo ypatinga atmosfera, kurią kartu kūrė tiek muzikantai, tiek susirinkusi publika. Beje, kaip ir buvo galima tikėtis, salė savo dievaičių nepaleido ir koncertui pasibaigus, tad teko kelis kūrinius pakartoti.

Šiuo metu E.Dragūnas jau grįžo į Lietuvą, kur intensyviai ruošiasi pagrindiniams šių metų koncertams: gruodžio mėnesį bus rengiami 3 eksperimentiniai šou, kurie įeis į grupės istoriją. Gruodžio 13 dieną SEL koncertuos Vilniuje, 21 dieną – Kaune, 25 dieną – Šiauliuose.