Naujienų srautas

Muzika2019.11.04 12:18

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ įspūdingai pradėjo koncertų turą: Alytuje pagerbė ir gaisrininkus

LRT.lt 2019.11.04 12:18

Pasirodymais Alytaus miesto teatre ir Palangos koncertų salėje „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ praėjusią savaitę pradėjo savo turą po Lietuvą. Dviejų dalių koncertuose muzikantai žiūrovams atliko per pusantros valandos programą, kurios metu nuskambėjo visos naujo albumo „Nieko nereikia daryt“ dainos ir didžiausi grupės hitai.

„Į Venesuelą“, „Indai“, „Daug dienų“, „Mažulė“, „Mangai“, „Apie tai, kaip žirafa sumindė kaunietį Antaną“, „Tu mano vasara“, kitos puikiai žinomos dainos ir naujausias grupės kūrinys „Nieko nereikia daryt“ – koncertų programa dinamiška, pasirodymai kruopščiai sustyguoti, papildyti vaizdo ekranais, vizualizacijomis ir CO2 patrankomis.

„Šie metai buvo labai įdomūs naujomis dainomis, vaizdo klipais, kelionėmis ir koncertais. Tačiau smagiausia dalis – dar prieš akis.

Koncertų turas Lietuvoje įsibėgėja ir laukia neabejotinai šaunūs susitikimai su klausytojais Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose“, – sako muzikantai, su nekantrumu laukdami artėjančių koncertų.

Alytuje į grupės koncertą buvo pakviesti gaisrą šiame mieste gesinę ugniagesiai, kuriems muzikantai skyrė dainą „Gaisrininkų rokenrolas“.

Šeštadienį Palangoje susirinko per pusantro tūkstančio žiūrovų. Muzikantus maloniai nustebino į koncertą atvykę gerbėjai iš Liublino, kurie matė jų pasirodymą pernai Liublino kultūros nakties programoje, jo nepamiršo ir per ilgąjį savaitgalį, kuris buvo švenčiamas ir Lenkijoje, sumanė aplankyti koncertą Lietuvos pajūryje.

Pasak turo organizatorių, po koncertų sparčiai graibstomi ne tik visi trys grupės išleisti kompaktiniai diskai, du vinilai, bet ir šiemet išleista naujausio albumo „Nieko nereikia daryt“ kasetė bei kiti grupės suvenyrai.

Artimiausias „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ koncertas šį savaitgalį „Renginių oazėje“ Kaune yra pilnai išparduotas, todėl lapkričio 30 dieną čia įvyks papildomas pasirodymas. Lapkričio 17 dieną grupė didžiausią turo koncertą surengs gimtąjame Vilniuje, „Compensoje“. Į lapkričio 24 dienos koncertą Šiauliuose, „Saulėje“ bilietai taip pat jau baigiami išparduoti.

Grupės koncertuose noriai lankosi kelių kartų klausytojai, tarp jų tėvai su mažamečiais vaikais. Koncertų organizatoriai primena, kad vaikams iki 7-erių metų į šio turo koncertus bilietų pirkti nereikia.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi