Muzika

2019.10.31 12:02

Filmuodamasis naujausiame vaizdo klipe Edgaras Lubys prisiminė vaidybos pamokas

LRT.lt2019.10.31 12:02

Pristatydamas naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Lietus“, Edgaras Lubys atskleidžia, kad šis filmavimas buvo kitoks nei ankstesni. Dainų autoriui teko prisiminti vaidybos pamokas ir įkūnyti keistoką, bet linksmą personažą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Dabar ateina pats niūriausias metas, tad norėjosi, kad daina ir vaizdo klipas pakeltų nuotaiką ir primintų, kad netikėti susitikimai ir jausmai – visada šalia ir mėgsta kartais užklupti mus“, – pasakoja E.Lubys, įkūnijęs klipe keistuolį moksliuką.

„Filmavimas buvo intensyvus, nes turėjome tam net ne dieną, o kelias valandas. Klipo filmavimo aikštele buvome pavertę „Forum Cinemas Vingis“ darbuotojų ir svečių liftą, tad juokauju, kad teko plačiai šypsotis laiptais lipantiesiems. Nors ten dirbantys žmonės buvo tikrai labai geranoriški, nusiteikę padėti ir vis klausdavo, kas čia bus, ką mes filmuojame tame lifte.“

Dar gyvendamas uostamiestyje, Edgaras Lubys vaidino Klaipėdos jaunimo teatre „Aušra“, televizijoje dalyvavo projektuose „Auksinis balsas“ ir „Muzikinė kaukė“. Patirtis kuriant vaidmenis teatre ir TV ekrane padėjo atlikėjui greitai įsikūnyti į personažą ir sukurti linksmą istoriją per trumpą laiką.

„Supratau, kad man labai patinka vaidinti, ypač įkūnyti tokį, kokiu pats nebuvau ir nesu – nedrąsų moksliuką“, – juokiasi E. Lubys.

Fatališką merginą, patraukusią keistuolio moksliuko dėmesį, klipe vaidina žinoma teatro ir televizijos serialų aktorė Agnė Kiškytė.

„Esu labai dėkingas bičiulei Agnei, kuri vaizdo klipe virto mano simpatija. Mums pasisekė, kad ji turėjo vieną laisvą dieną tarp premjerų ir spektaklių teatre. Buvo tikrai smagu su ja kurti linksmą istoriją ir stebėti, kaip profesionaliai ji dirba“, – pasakoja atlikėjas E. Lubys.

Muzikos ir dainos teksto autorius – Edgaras Lubys

Režisierė ir scenarijaus autorė – Živilė Vaškytė-Lubienė

Operatorius – Laurynas Bolnis

Aktoriai – Agnė Kiškytė ir Edgaras Lubys

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt