Muzika

2019.10.31 06:38

Dainoto Varno svajonė išsipildė: Berlyne lietuvis uždainavo su pasauline žvaigžde Michaelu Buble

Ramūnas Zilnys2019.10.31 06:38

Trečiadienio vakarą dainininkas Dainotas Varnas prisimins ilgai. Berlyne jis ne tik apsilankė savo dievuko Michaelo Buble koncerte, bet ir gavo progą padainuoti su šiuo visame pasaulyje garsiu dainininku.

Prieš savaitę savo antrąjį albumą „Nakties spalvos” koncertais Kaune ir Vilniuje pristatęs atlikėjas, klausytojams žinomas iš įvairių TV projektų (tarp jų – LRT šou „Dvi kartos“), jau ne vienus metus yra lyginamas su Kanados atlikėju M. Buble – dėl atliekamos muzikos skambesio, vokalo manieros, balso tembro.

„Viena vertus, man smagu, kad esu su juo lyginamas. Kita vertus, tikrai nieko nekopijuoju ir ieškau savo kelio. Tiesa, Michaelo muzika man tikrai patinka“, – LRT.lt sakė D. Varnas.

Išleidęs albumą, dainininkas nusprendė save palepinti kelione į M. Buble koncertą – per Europą šiuo metu keliaujanti pasaulinė žvaigždė trečiadienio vakarą dainavo Berlyno „Mercedes-Benz“ arenoje.

Į koncertą su savo mylimąja, dainininke Rūta Žibaityte – Ruta Loop ir jos giminaičiu, dainininko Vaido Baumilos broliu Donatu keliavęs Dainotas pasirodymą stebėjo prie pat scenos, mėgaudamasis muzika kartu su daugiau nei 15 tūkstančių Michaelo gerbėjų.

Pasirodymų metu Michaelas visada žengia prie žiūrovų, išsirenka vieną iš jų ir pasiūlo padainuoti kartu.

Dainoto nuostabai ir džiaugsmui, Berlyne M. Buble priėjo ir užkalbino jį. Garsenybė nusijuokė, išgirdusi lietuvio vardo, ir paprašė kiek paprastesnės pravardės, kad galėtų ištarti.

„Gali mane vadinti Donny“, – nesutriko Dainotas.

„Iš kur tu? Iš Lietuvos? Puiku“, – juokėsi M. Buble, užsiminęs, kad Berlyne gal būtų geriau, jei Dainotas būtų iš Vokietijos.

Apkabinęs lietuvį per petį, kanadietis paklausė, kokią dainą jis norėtų padainuoti. Dainotas pasiūlė kūrinį „Everything“ – ir padainavo taip, kad minia plojo, o pats M. Buble plačiai šypsojosi ir atrodė kiek nustebęs.

„Įspūdžių – per akis, net sunku suprasti, kas įvyko“, – po šio improvizuoto pasirodymo sunkiai žodžius rinko D. Varnas, kurio pasirodymą kartu vykę artimieji įamžino mobiliaisiais telefonais.

„Aš seniai seku jo turus, koncertus ir žinau, kad ne kiekviename, bet dažnai savo koncerte jis pakviečia padainuoti ką nors iš salės. Nemeluosiu, tikrai nesitikėjau, kad pavyks , bet nereikia bijoti svajoti, viskas, pasirodo, įmanoma.

Atlikėjas, kuris mane įkvėpė eiti šiuo muzikos žanro keliu, atlikėjas, kurį gyvai pamatyti norėjau jau kurį laiką, vakar pakvietė sudainuoti dainą kartu, jausmas nerealus, labai džiaugiuos, o vienas iš nerealiausių dalykų buvo pamatytų nuoširdų nustebimą jo veide, kai pasakiau, kad aš iš Lietuvos!

Labai gera emocija, ačiū gyvenimui už „fainas“, netikėtas galimybes“, - LRT.lt sakė D. Varnas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt