Muzika

2019.10.24 13:45

Balsingojo Dainoto Varno albumo pristatyme – ir jautrus duetas su Karina Krysko

LRT.lt 2019.10.24 13:45

Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, savo antrąjį albumą „Nakties spalvos“ pristatė balsingasis Dainotas Varnas. Spalio 27 dieną albumo pristatymo koncertas vyks Kauno filharmonijoje. Drauge su specialiai šiam renginiui suburta muzikos grupe jis pradėjo vakarą jau spėjusia išpopuliarėti nauja daina „Nebijok svajoti“. „Šiandien aš atskleisiu jums savo nakties spalvas, kurios mane įkvepia ir jos kaltos, kad yra antras albumas“, – sakė dainininkas.

Naujo albumo kūrinį „Tiktai šitoj nakty“ dainininkas atliko drauge su Karina Krysko. „Karina – tas žmogus, kurio ir balsas, ir asmenybė mane itin žavi“, – sako D. Varnas. Jautraus ir jausmingo kūrinio žodžius jam dovanojo kolegė dainininkė Ieva Narkutė.

Albumą „Nakties spalvos“ jis vėl sukūrė drauge Deivydu Zvonkumi, kuris yra daugumos jo dainų muzikos ir žodžių autorius. Dainų kūrėjas drauge su žmona Katažina koncertą stebėjo tarp žiūrovų ir nuo scenos sulaukė itin nuoširdžių padėkos žodžių.

„Per šiuos du albumus aš pažinau ypatingai talentingą kūrėją ir įgijau draugą, su kuriuo eičiau į kalnus. Deivydai, nenoriu būti per daug sentimentalus, bet iš pačių širdies gelmių – ačiū“, – sakė D. Varnas.

D. Varnas papasakojo jautrią istoriją apie savo senelį, kuriam paskyrė naujojo albumo dainą „Tavęs namie nėra“. „Kadangi esame bažnyčioje, tikiu, kad ši mano žinutė nueis iki jo“, – prisipažinęs, kaip jam trūksta a. a. senelio, sakė dainininkas.

Septynerius metus dainavęs acapella ansamblyje „Quorum“, Dainotas nusprendė atiduoti duoklę ir šiam vokališkai sudėtingam žanrui. Jis drauge su pritariančiais vokalistais acapella atliko atliko magiškai suskambusią ir ovacijų sulaukusią Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“.

Iškart po jos klausytojai išgirdo ir „Amazing Grace“. Taip dainininkas nutarė pagerbti Šv. Kotrynos bažnyčią, kuri jau seniai tapo unikalia ir muzikantų ypač vertinama sostinės koncertų erdve.

„Mano muzikinis kelias prasidėjo būtent čia – Šv. Kotrynos bažnyčioje, kur aš pirmą kartą užlipau į sceną su savo mylimu choru „Ąžuoliukas“, – netikėtai prisipažino D. Varnas.

Dainininką su nauju, itin aukštos muzikinės kokybės, albumu sveikino draugai ir kolegos: jo partnerė TV projekte „Dvi kartos“ Vaida Genytė, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Ieva Narkutė. Tarp žiūrovų buvo galima išvysti ir aktorių Kostą Smoriginą, dainininkus Vaidą Baumilą ir Jurgį Brūzgą, radijo stoties „Lietus“ programų direktorių Gintarą Zdebskį, choro „Ąžuoliukas“ meno vadovą Vytautą Miškinį, renginių režisierių Dalių Abarį, šokėją Tomą Legenzovą.