Muzika

2019.10.22 11:07

LRT.lt studijoje: naują albumą pristatantis Dainotas Varnas – ir apie „Eurovizijos“ planus bei laukiančią operaciją

LRT.lt2019.10.22 11:07

Antradienio rytą tiesioginėje portalo LRT.lt transliacijoje lankėsi žinomas jaunosios kartos popmuzikos atlikėjas Dainotas Varnas.

LRT.lt studijoje Dainotas papasakojo apie naująjį savo albumą, jį lydėjusius iššūkius ir kitas savo karjeros naujienas.

Pokalbio įrašas:

Dainininkas, žiūrovams žinomas iš įvairių TV projektų, šią savaitę išleido antrąjį albumą „Nakties spalvos“, sukurtą su žinomu kompozitoriumi ir dainų autoriumi Deivydu Zvonkumi.

Albumas bus pristatytas koncertuose - spalio 23 dieną – Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje ir spalio 27 dieną – Kauno filharmonijoje.

Neseniai romantišką dainą „Tavo kasos“ ir jos jautrų animacinį vaizdo klipą pristatęs dainininkas jame užkodavo žinutę: nepavėluok mylėti.

Albume „Nakties spalvos“ skamba kelios dainos, kurioms tekstus padovanojo atlikėja Ieva Narkutė. Taip pat albume skambės duetas su dainininke Karina Krysko, kuri su Dainotu pasirodys ir koncertuose.

Nuo „Eurovizijos“ atrankos iki TV šou „Dvi kartos“ – daug dalyvavimo TV projektuose patirties turintis Dainotas yra dainavęs net ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Ten prieš ketverius metus jis buvo pritariantis Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės vokalistas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt