Muzika

2019.10.22 09:59

Jurijus Veklenko pradėjo turą per Lietuvą: gimtajame mieste plojo sausakimša salė

LRT.lt2019.10.22 09:59

Praėjusią savaitę startavo Jurijaus Veklenko koncertinis turas per Lietuvą. Žinomas atlikėjas koncertus nusprendė pradėti savo gimtojoje Klaipėdoje.

Akivaizdu, kad kraštiečiai atlikėją palaiko, nes į koncertą susirinko pilnutėlė salė. Šią savaitę dainininkas aplankys dar daugiau miestų, o kai kuriuose koncertuose į sceną žengs ir talentingoji Inga Jankauskaitė, su kuria vyras atliks keletą dainų.

„Šis koncertinis turas yra daugybę metų brandinta mano svajonė, kuri dabar jau pradeda išsipildyti. Koncertuoti Klaipėdoje buvo neapsakomai gera, o dabar jau labai laukiu kitų miestų, šią savaitę su komanda aplankysime Alytų, Šiaulius ir Tauragę!” - džiaugsmo neslepia dainininkas.

Ypatinga koncerto viešnia tapsianti aktorė bei atlikėja Inga Jankauskaitė kartu su Jurijumi pasirodys keturiuose turo koncertuose – Alytuje, Panevėžyje, Mažeikiuose ir Vilniuje. Jiedu kartu su Jurijumi yra išleidę bendrą kūrinį, su kuriuo Inga jau pasirodė savo dideliuose koncertuose. Tiesa, Jurijaus koncerte laukia ir daugiau staigmenų.

Pasak Jurijaus, šiam koncertiniam turui surinkti kūrinius nebuvo labai sudėtinga, tačiau norėjosi, kad jie papasakotų ir jo istoriją, todėl koncertuose atliekamos dainos itin kruopščiai atrinktos ir sudėliotos.

„Man, kaip atlikėjui, didžiausia laimė, žinoma, yra dainuoti tai, ką pats sukūriau, bet yra nemažai žinomų kūrinių, be kurių tikriausiai ir manęs scenoje nebūtų. Tad koncertuose skamba tiek gerai žinomi kūriniai, tiek mano kūryba“, - pasakoja dainininkas.

Į koncertus atvyksiantys klausytojai turi išskirtinę galimybę išgirsti ir naują Jurijaus kūrinį, kurio premjera įvyks rytoj, trečiadienį. Dainininkas pristatys savo kūrybos kūrinį „Bright Lights“ bei jo vaizdo klipą.

J. Veklenko koncertai vyks Alytuje, Šiauliuose, Tauragėje, Panevėžyje, Marijampolėje, Utenoje, Kaune, Telšiuose, Mažeikiuose ir Vilniuje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.