Muzika

2019.10.21 12:48

Lilas ir Innomine skelbia paskutinius koncertus: pasistengsime išeiti su fejerverkais

LRT.lt2019.10.21 12:48

Jau kitą savaitę, spalio 28 d., Lilas ir Innomine išleidžia penktąjį albumą „Viskas“, kuris žymi bendros jųdviejų veiklos pabaigą. Albumą lydės ir paskutinis grupės koncertinis turas.

„Manome, kad pilnai išpildėme šį muzikinį projektą. Neliūdime, nes kiekviena pabaiga reiškia kažko naujo pradžią“, – paprastai savo sprendimą paaiškina Konstantinas Kiveris-Lilas.

„Be to, niekada neturėjome siekiamybės tęsti veiklą kuo ilgiau. Žinojome, kad atėjus dienai X viską tiesiog užbaigsime ir imsimės kažko kito“, – scenos partnerį papildo Rolandas Venckys-Innomine.

Lilas ir Innomine įrašinėdami penktąjį albumą žinojo, kad tai yra ir paskutinis jųdviejų studijinis darbas kartu, todėl „leido sau viską“.

„Greičiausiai būtent tas žinojimas, kad „viskas“, mums ir padėjo iki galo atsipalaiduoti bei pilnai pasimėgauti kūrybiniu procesu“, – pasakoja Innomine. – Priėmus sprendimą apėmė nepaaiškinama laisvė“.

Praėjusią savaitę jie pristatė ir antrąjį singlą iš paskutiniojo albumo pavadinimu „Viskas“.

„Berlyne nėra pagirių“ yra bendras kūrinys su „G & G Sindikatu“ ir jis buvo neišvengiamas. Nesuprantame tik vieno – kodėl tai įvyko paskutiniame etape“, - sako atlikėjai.

Pilnas albumas pasirodys jau spalio 28 d. „Spotify“ ir kitose muzikinėse platformose. Fiziniame formate jį galima bus įsigyti oficialiame grupės tinklapyje bei paskutinių koncertų metu.

Visi trys koncertai įvyks kitų metų pradžioje didžiuosiuose Lietuvos miestuose: vasario 15 d. „Compensa“ koncertų salėje, Vilniuje, vasario 28 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir kovo 7 d. finalinis koncertas – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Pasistengsime išeiti su fejerverkais. Ruošimės koncertams kaip paskutiniams“, – šypsosi Lilas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt