Muzika

2019.10.18 11:03

LRT.lt studijoje – išskirtinis atsisveikinančių Lilo ir Innomine interviu: apie sprendimą nežinojo net tėvai

LRT.lt2019.10.18 11:03

Penktadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi viena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių – neseniai žinia apie baigiamą karjerą gerbėjus nustebinę Lilas ir Innomine. Paskelbę, kad nusprendė baigti veiklą kartu, Lilas ir Innomine šio sprendimo plačiau nekomentavo žiniasklaidai, tačiau penktadienį tai padarė tiesioginėje LRT.lt transliacijoje.

„Visur yra laikinumas. Nėra tikslo atsisveikinti, kai jau esi nebeįdomus“, – LRT.lt studijoje sakė Lilas ir Innomine. Lilas žada bent pusmetį nieko neveikti, pasvajoja apie nuosavo baro įkurimą. Innomine ketina toliau tęsti muzikinę veiklą.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Apie baro įkūrimą mąstantys Lilas ir Innomine: nėra tikslo atsisveikinti, kai jau esi nebeįdomus

Reperis Konstantinas Kiveris – Lilas ir prodiuseris Rolandas Venckys – Innomine rugsėjo pabaigoje nuliūdino gerbėjus, pranešę, kad šįmet pasirodysiantis jų albumas „Viskas“ bus paskutinis grupės karjeroje.

Prieš dešimtmetį į duetą susibūrę hitų „Karina“, „Tu privalai skambėt“ ir daugybės kitų populiarių kūrinių autoriai ne sykį buvo rinkti geriausia Lietuvos hiphopo grupe. Jie – pirmieji Lietuvos repo atlikėjai, surengę savo koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, vėliau dar ne sykį rengė turus per didžiausias Lietuvos sales.

Šių metų pavasarį Lilas ir Innomine vėl koncertavo didžiausioje Lietuvos arenoje – paminėdami dueto karjeros dešimtmetį.

Šią savaitę grupė paskelbė dainą iš būsimojo albumo „Viskas“, kurią įrašė su savo bičiuliais ir bendražygiais – grupe „G & G Sindikatas”.

Kūrinys per porą dienų tapo viena populiariausių lietuviškų dainų "YouTube".

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.