Muzika

2019.10.16 11:39

Garsus amerikiečių atlikėjas Lenny Kravitzas Lietuvoje surengs pasaulinio turo koncertą

LRT.lt2019.10.16 11:39

Į Kauno „Žalgirio“ areną atvyks dainininkas, prodiuseris, dainų autorius, multiinstrumentalistas Lenny Kravitzas.

2020-ųjų birželio 4 dieną vyksiantis koncertas įtrauktas į atlikėjo dvejų metų turą „Here to Love“.

Keturių „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas Lenny Kravitzas, derindamas rokenrolą, fanką, bliuzą ir soulą, dar 1989 m. sukūrė savitą muzikinį stilių, kurį išpuoselėjo pernai išleistame jau vienuoliktame studijiniame albume „Raise Vibration“.

Jaunatviško polėkio ir trijų dešimtmečių patirtimi praturtintas albumas tarsi atspindi kūrybinį atgimimą – tai drąsus, ryškus darbas, atitinkantis atlikėjo beribę dvasią.

„Kai aš debiutuodamas pasakiau „Let Love Rule“ („Teužvaldo meilė“), aš tai pats išgyvenau. Lygai taip pat yra ir su „Raise Vibration“ („Sukelkime vibraciją“). Aš sąmoningai renkuosi nusikelti į kitą vietą, kuri, mano manymu, duos geresnių rezultatų. Mes turime siekti daugiau. Turime būti rūpestingesni, dvasingesni, labiau mylintys ir atviresni. Reikia nustoti galvoti apie sienas, dėžes ir įsivaizduojamas skiriamąsias ribas. Mes visi šioje Žemėje kartu. Turime stengtis labiau. Aš komunikuoju per muziką, kuriu norėdamas įkvėpti pats save, o jei galiu įkvėpti ir kažką kitą – tai tiesiog nuostabu!“ – apie naujausią albumą sako atlikėjas.

Nuo Lenny Kravitzo karjeros pradžios ir pirmojo albumo „Let Love Rule“ praėjo 30 metų. Per tuos metus buvo parduota daugiau nei 40 milijonų albumų kopijų, dainininkas keturiskart iš eilės buvo apdovanotas „Grammy“ statulėle ir tapo daugiausiai geriausio roko vokalisto kategorijoje laimėjusiu atlikėju.

Jo indėlis į roko kultūrą pažymėtas pasauliniais hitais „Are You Gonna Go My Way“, „Fly Away“, „Again“, „American Woman“, „It Ain‘t Over ‘Til It’s Over“, „Chamber“ , „I Belong To You“. Savo įvairialypį talentą Lenny Kravitz atskleidė ir didžiajame kine – atliko vaidmenis dviejose didžiulio pasisekimo sulaukusio filmo „Bado žaidynės“ dalyse bei kritikų itin palankiai įvertintuose filmuose „Meilutė“ („Precious“) ir „Liokajus“ („The Butler“).

Taip pat skaitykite

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt