Muzika

2019.10.15 18:24

Po koncertų užsienio publikai atlikėjas „Kabloonak“ grįžta į klubo „Tamsta“ sceną

LRT.lt2019.10.15 18:24

Pirmi koncertai tarptautinei publikai ir naujas vaizdo klipas – taip aktyviai prasidėjo atlikėjo „Kabloonak“ ruduo. Už mįslingo pavadinimo kuriantis ir grojantis Jonas Narbutas su grupe neketina sustoti ir šį mėnesį – spalio 31 d., ketvirtadienį sostinės klausytojų muzikantai lauks Vilniaus muzikiniame klube „Tamsta“.

Užsienį „besimatuojantis“ atlikėjas „Kabloonak“ rugsėjį jau sugrojo Torūnėje vykusiame festivalyje „NADA“, po kurio jo muzika pirmą kartą skambėjo ir Lenkijos sostinėje.

„Ruduo startavo Lenkijoje su Torūnės meduoliais ir Varšuvos itališkomis picomis. Koncertai praėjo itin smagiai. Toliau planuose – pašokti iki Rygos“, – apie koncertus už Lietuvos sienų pasakoja Jonas Narbutas.

Geros rudens naujienos iš „Kabloonak“ stovyklos tuo nesibaigia – vienas iš kūrėjo namuose įrašytų kūrinių netrukus atsidurs projekto „Faksimilis“ 90-ųjų rinkinyje, kuris lydės naują „MO muziejaus“ ekspoziciją.

Į „Tamstos Helovyną“ atlikėjas „Kabloonak“ kviečia nusiteikęs šventiškai: „Šiąnakt visą naktį sapnavau, jog esu magas pavadinimu Drakula - fragola (itališkai braškė). Gal tai reiktų priimti kaip koncertinio dresskodo pranašavimą... Pakursim žvakes ir pagrosim muzikos, užsukite su kostiumu ar be jo. Pažadu tris naujas rudenines kablunakdaines!“

Ieškančius užuovėjos nuo šaižaus šiuolaikinio miesto ritmo šio atlikėjo muzika gydo jau trečius metus. Padėjęs būgnų lazdeles į šalį būgnininkas Jonas Narbutas ėmėsi solo kūrybos ir 2016 m. išleido pirmąjį albumą „Piano Out of Tune". Šiemet pasirodžiusį antrąjį albumą „Kabloonak" muzikantas jau pristatė su būriu kolegų.

Šiuo metu be Jono grupėje groja Šarukas Joneikis (bosinė gitara, pritariantis vokalas), Mantas Joneikis (gitara, sintezatorius), Alanas Gurinas (gitara), Augustas Baronas ir Mantas Augustaitis (būgnai).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt