Naujienų srautas

Muzika2019.10.14 13:54

Išgirskite: „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Evaldas Vaikasas pristato naują dainą

LRT.lt 2019.10.14 13:54

Dainininkas, muzikos pedagogas, renginių vedėjas Evaldas Vaikasas - vis plačiau žinomas vardas Lietuvos muzikos pasaulyje.

Augantis populiarumas pagrįstas ne tik skambiais žodžiais ar vienadiene šlove. Talentingas ir charizmatiškas muzikantas vieną po kitos pristato naujas dainas, koncertuoja, sėkmingai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose.

Vienas naujausių iššūkių dainininko gyvenime – dalyvavimas muzikiniame projekte „X faktorius“, atlikėjas yra dalyvavęs ir „Eurovizijos“ atrankose.

Evaldas Vaikasas – įvairiaplanis atlikėjas, mėgstantis džiazą bei improvizacijos linkius, tačiau nevengiantis save išbandyti ir populiariosios muzikos, lengvo roko amplua, o jei reikėtų, pasak Evaldo, galėtų ir repuoti.

Internete neseniai pasirodė naujausias dainininko kūrinys pavadinimu „Jeigu tai tu“. Tai lyriškas, jautrus ir brandus kūrinys, kuriame nostalgiškai kalbama apie meilę ir nuostabią galimybę mylėti. „Tai daina apie meilę, merginą, kuri visada išliks mano širdyje, niekada neišeis ir kurios aš niekada neužmiršiu“, – kūrinio idėją pristato E. Vaikasas.

Nors dainoje, regis, nuolat kreipiamasi į konkretų žmogų, dainininkas teigia, kad ši daina nėra skirta išrinktajai. Pasak jo, tai kūrinys apie jausmus, išgyvenimus, kurie neabejotinai aplanko kiekvieną: meilę, netektį, nusivylimą, gebėjimą paleisti ir gyventi toliau.

„Visi gyvenime turime sunkių išgyvenimų ir jie nėra blogi. Gyvenime visko nutinka. Įsimylime, o kartais meilė išnyksta, galbūt tas žmogus išeina, tačiau reikia gyventi toliau. Ši daina yra apie bendrus jausmus, tačiau, kai ją dainuoju, prisimenu daug žmonių: ir mamą, kurios netekau, ir savo seną meilę, kurios aš irgi netekau“, – mintimis dalijasi atlikėjas.

E. Vaikasas atvirauja, esą, nors dažnai spinduliuoja optimizmu, energija, gera nuotaika, linksmumu, savo prigimti labiau yra lyrikas ir net romantikas.

„Pats esu lyrikas ir lyrinės dainos mano repertuare užima didelę vietą. Esu linksmas žmogus, dainuoju energingas, linksmas dainas, tačiau lyriškoje muzikoje labiau atsiskleidžia mano prigimtis. Visada gera mylėti ir prisiminti tą neapsakomą jausmą, o ši daina man ypatinga, nes sugrąžina į meilės jausmą“, – svarsto E. Vaikasas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą