Muzika

2019.10.14 12:47

Rusijos žvaigždės „Mašina vremeni“ Lietuvoje norės prabangos ir daktariškos dešros

LRT.lt2019.10.14 12:47

Su jubiliejiniu koncertų turu į Lietuvą netrukus atvykstančius grupės „Mašina vremeni“ narius mūsų šalyje sups prabanga. Tokį pageidavimą koncertų Vilniuje ir Klaipėdoje organizatoriams išreiškė pati Rusijos roko legenda.

Planuojama, kad lėktuvas su grupės nariais Vilniaus oro uoste nusileis koncerto sostinėje išvakarėse. Jei skrenda ne privačiu lėktuvu, „Mašina vremeni“ nariai skraido tik verslo klase, todėl ir į Vilnių atlikėjai atskris patogiai įsitaisę lėktuvo priekyje. Be to, sostinės oro uoste jiems bus organizuojamas specialus pasitikimas, jie visą laiką naudosis labai svarbių asmenų (VIP) sale.

Skelbiama, kad „Mašina vremeni“ komanda su savimi atsiveš apie 350–400 kilogramų daiktų, kuriuos sukrauti ir iškrauti turės padėti bent du padėjėjai. Lietuvoje „Mašina Vremeni“ važinės „Luxury“ klasės automobiliais.

Koncertų organizatoriai taip pat įpareigoti visus reikiamus dokumentus tiek oro uoste, tiek viešbutyje užpildyti ir sutvarkyti iš anksto, kad atvykusiems „Mašina vremeni“ nariams netektų lūkuriuoti eilėse.

Patogus žvaigždžių gyvenimas tuo nesibaigs. „Mašina vremeni“ komanda apsistos prabangiuose apartamentuose 5 žvaigždučių viešbutyje sostinės centre. Viešnagės metu grupei bus užsakyti du biliardo stalai, kurie būtini komandai atsipalaiduoti (taip nurodoma grupės reikalavimų sąraše).

Koncertų organizatorius taip pat įsipareigoja pasirūpinti ir atlikėjų bei visos komandos maitinimu. Tačiau valgyti „Mašina vremeni“ pageidauja privačioje, nuo pašalinių akių izoliuotoje erdvėje.

Prabanga dvelks ir specialiai „Mašina vremeni“ lyderiams Vilniaus „Siemens“ ir Klaipėdos „Švyturio“ arenose paruošti kambariai. Atlikėjai pageidauja persirengimo kambariuose turėti ne tik itin platų gėrimų ir užkandžių pasirinkimą, tarp kurių būtų ir vietos gamybos daktariškos dešros, bet ir kavos aparatą. Maistas artistams bus patiektas porcelianiniuose induose, o gėrimams naudojamos krištolo taurės.

Prašmatnus grupės gyvenimas bus ne tik užkulisiuose. Lietuvos publiką „Mašina vremeni“ žada nustebinti prašmatniais grupės veiklos 50-mečio koncertais, kuriuose skambės geriausi ir populiariausi „Mašina vremeni“ kūriniai.

„Koncertinis turas skirtas paminėti mūsų 50-metį, todėl logiška prisiminti tai, ką per tuos metus sukūrėme geriausio. Tikrai žmonių koncertuose neliūdinsime naujais kūriniais. Jubiliejiniuose koncertuose žmonės nenori klausyti naujų kūrinių. Jie ateina išgirsti savo mėgstamiausių dainų. Šį publikos troškimą gerbiame ir į jį atsižvelgėme dėliodami koncertų programą“, – tikina grupės lyderis ir siela Andrejus Makarevičius.

Spalio 22 d. „Mašina vremeni“ koncertuos Vilniuje, „Cozy by Siemens arena“, o spalio 26 d. pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Bilietai brangs spalio 18 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt