Naujienų srautas

Muzika2019.10.10 12:14

Netikėtas duetas: nauja reperio Omertos daina – su Gabrieliumi Vageliu

LRT.lt 2019.10.10 12:14

Vienas geriausių lietuviškos hiphopo scenos atlikėjų Omerta pristato naujausią savo kūrinį „Skaudžiai, bet saldžiai“, įrašytą kartu su Gabrieliumi Vageliu.

Naujausias reperio kūrinys „Skaudžiai, bet saldžiai“ yra odė rudeniui, vienišumui ir pokyčiams. „Tai velniškai gilus kūrinys, apie opią Lietuvoje problemą ir pasirinkimą gyventi, kad ir kaip skaudžiai tas gyvenimas geltų“, - sako Omerta.

Prie naujausio kūrinio įrašų prisidėjo ir gerai žinomas atlikėjas Gabrielius Vagelis, kuris jau ruošiasi savo naujausio albumo pristatymo turui Lietuvoje.

„Niekada nebuvau tokios muzikos žanro klausytojas, bet kai Omerta parodė šio kūrinio demo versiją, nebuvo jokios abejonės, kad noriu prisijungti prie šios kompozicijos. Rezultatas gavosi išties geras”, - prisipažįsta G. Vagelis.

Šiais metais Omerta jau spėjo pristatyti vasaros hitu tapusią dainą „Lėtai“, du muzikinius vaizdo klipus dainai „Tik Aukštyn“, kuri tapo Prienų krepšinio komandos himnu, bei nuotaikingą ir nepaprastai šiltą vaizdo klipą dainai „Paula“, kurią reperis įrašė kartu su savo dukra.

Šiuo metu atlikėjas intensyviai įrašinėja jau trečią solinį albumą, kurį žadą pristatyti dar šių metų gruodį.

„Prisipažinsiu, šio albumo kūrybinis procesas pareikalauja ypatingai daug emocinių jėgų, nelengva viską ištraukti iš vidaus, peržiūrėt, persijot ir tinkamai išrašyti ant lapo. Pergalvoju ir apsvarstau kiekvieną žodį, kiekvieną sakinį, kiekvieną mintį. Tai bus nepaprastai gilus „tripas“ po mano pasaulį“, - sako Omerta.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi