Naujienų srautas

Muzika2019.10.10 11:01

LRT.lt studijoje Jurgis Brūzga pristatė ne tik naują klipą, bet ir planus dėl „Eurovizijos“

LRT.lt 2019.10.10 11:01

Ketvirtadienio rytą tiesioginėje portalo LRT.lt transliacijoje lankėsi populiarus Lietuvos muzikos atlikėjas Jurgis Brūzga.

Dainininkas pristatė naujutėlį savo vaizdo klipą „Daugiau tavęs“ ir papasakojo apie savo karjeros planus.

POKALBIO ĮRAŠAS:

Ramūnas Zilnys kalbina. Jurgis Brūzga naujame kūrinyje pasinėrė į gilesnes emocijas: rutina neretai atšaldo santykius

Prieš porą metų gimęs kūrinys „Daugiau tavęs“ buvo įtrauktas į debiutinį dainininko albumą „175“, tačiau neišvydo dienos šviesos singlo pavidalu. Visai neseniai kartu su prodiuseriais Edgaru Žaltausku ir Kasparu Meginiu Jurgis ryžosi atnaujinti dainos aranžuotę ir suteikti jai naują gyvenimą.

„Paprastai kuriu ir renkuosi energingas, greitesnio tempo, verčiančias judėti dainas, tačiau šį kartą pasinėriau į gilesnes emocijas, kurias jaučiu tiek aš, tiek bet kuris kitas, bent kiek ilgiau gyvenantis poroje su kitu žmogumi. Rutina ir daugybė, rodos, kur kas svarbesnių reikalų atšaldo santykius, pradedi nebepastebėti to, kuris kiekvieną dieną yra šalia tavęs ir dalinasi gražiausiais savo gyvenimo metais.

Klipe šią pagrindinią mintį perteikia mergina, kuri tampa skaitmeniniu triukšmu. Tikrai nesudėtinga džiuginti mylimą žmogų santykių pradžioje, tačiau kur kas sunkiau ir tuo pačiu įdomiau išlaikyti dėmesį vienas kitam dešimt, dvidešimt ir daugiau metų.

Visi tai žino ir visi skirtingai improvizuoja kurdami ir saugodami tarpusavio ryšį. Ši daina dedikuota būtent šiai, neišsemiamai temai“, – sako Jurgis Brūzga.

Kartu su bičiuliais pianistu Tomu Dičiūnu ir tekstų autorium Andriumi Kairiu rašytai dainai klipą filmavo bei režisavo talentingas vaizdo menininkas Georgijus Ovčinikovas, su kuriuo buvo filmuotas ir vienas sėkmingiausių Jurgio klipų „1000 dienų“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi