Naujienų srautas

Muzika2019.10.04 23:42

„The Beatles“ pagerino rekordą: po 50 metų albumas „Abbey Road“ vėl sugrįžo į pirmąją vietą

LRT.lt 2019.10.04 23:42

„The Beatles“ žymusis albumas „Abbey Road“ po 50 metų sugrįžo į pirmąją vietą Jungtinės Karalystės perkamiausių albumų sąraše, praneša BBC.

Albumas į pirmąją vietą sugrįžo po 49 metų ir 252 dienų. Pirmą kartą šis albumas viršūnėje atsidūrė 1970 metais. Šis sugrįžimas pažymėtas nauju rekordu – tai po ilgiausios pertraukos į pirmąją vietą sugrįžęs albumas.

„Sunku patikėti, kad „Abbey Road“ vis dar išsilaiko viršūnėje po tiek metų. Bet vėlgi, tai tikrai nuostabus albumas“, – savo tviteryje rašė vienas iš grupės narių seras Paulas McCartney.

Tiesa, šis albumas, kuris atsidūrė pardavimų viršūnėse, nėra originalus. Tai – jubiliejinis specialus leidimas, kuriame yra ne tik „Abbey Road“ albumo dainos, bet ir dar negirdėta medžiaga iš dainų įrašymo.

Anksčiau rekordas priklausė taip pat „The Beatles“ grupei, tačiau kitam albumui – „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band“. Albumas 2017 metais į viršūnę sugrįžo po 49 metų ir 125 dienų. Tuomet rekordinis sugrįžimas taip pat įvyko švenčiant 50 metų albumo jubiliejų.

„Abbey Road“ albumas taip pat gali pasigirti ir geriausiais pardavimais kaip vinilo plokštelė. Per savaitę jų buvo parduota beveik 9 tūkst.

„Abbey Road“ ypatingas tuo, kad tai buvo paskutinis legendinės grupės albumas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi