Muzika

2019.10.04 12:29

Egidijus Dragūnas atvertė kortas: grupė SEL koncertuos Vingio parke

LRT.lt2019.10.04 12:29

Lieka vis mažiau laiko iki griausmingiausių SEL koncertų šįmet. Egidijus Dragūnas su muzikantų grupe jau paskelbė, jog netrukus koncertuos Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Tačiau šių metų pasirodymai bus kitokie nei įprastai.

„Iš viso pasirodysime tik trijuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. O netrukus SEL koncertuos ir Airijos lietuviams, kur rengiamas šou Dubline. Bet, suprantama, pagrindiniai koncertai vyks čia, Lietuvoje, – kalbėjo E.Dragūnas ir atskleidė didžiąją naujieną. – Visi šou bus kardinaliai skirtingi. Tai bus labai įdomūs renginiai ir visi jie bus eksperimentiniai.“

Pasak Egidijaus, jis šių metų koncertuose išbandys visiškai naujas technologijas, kurios iki šiol nebuvo naudotos pasirodymuose. Ir viskas yra daroma dėl vienos rimtos priežasties.

„Grupė SEL intensyviai ruošiasi į istoriją įeisiančiam pasirodymui Vilniaus Vingio parke. Jis yra planuojamas kitais metais.

Todėl dabar dėsime visas pastangas, kad maksimaliai gerai pasiruoštume. Mūsų klausytojai yra grupės augimo ir tobulėjimo liudininkai, tad mes kartu siekiame tobulybės. Kviečiu kiekvieną nepraleisti progos išvysti tai, ką sugalvojome šįmet“, – sakė E. Dragūnas.

SEL šou gruodžio 13 dieną vyks Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“, gruodžio 21-ąją grupė drebins Kauno „Žalgirio“ areną, kur yra pasiekę visų laikų lankomumo rekordą, o per Kalėdas, gruodžio 25 dieną SEL pasirodys Šiaulių arenoje. Tuo tarpu Airijos lietuviai grupę SEL galės išgirsti lapkričio 2-ąją Dubline.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt