Muzika

2019.10.04 10:11

Pamatykite: naujausiame Monikos Liu vaizdo klipe – daugiau nei 100 kilogramų riešutų

LRT.lt2019.10.04 10:11

Spalio pabaigoje naują savo albumą pristatysianti charizmatiškoji kompozitorė ir atlikėja Monika Liu dar kartą stebina žiūrovus netikėtais kūrybiniais sprendimais ir neišsenkančia fantazija.

Kuriant naujausią Monikos Liu vaizdo klipą „I Got You“ buvo panaudota daugiau nei 100 kilogramų riešutų, kuriuose išsimaudė pati atlikėja. „Lietuvoje turbūt daugiau nėra kito tokio vaizdo klipo, kuriame būtų tiek riešutų“, – juokiasi dainos kūrėja.

Pasak atlikėjos, kuriant naująjį vaizdo klipą, pirmiausia gimė idėja ekrane vaizduoti animacinę voverę, kuri ritmingai daužo galvą į sieną, ir tik vėliau buvo sugalvota, jog jeigu kadre yra voverė, tai kodėl gi nepanaudojus riešutų?

„Voverė, kuri daužo galvą į sieną, truputį primena mane – nesvarbu kaip, kokiomis priemonėmis, aš darysiu tai, ką noriu daryti ir niekada nepasiduosiu“, – pasakoja atlikėja. Ir nors vaizdo klipo viduryje gali pasirodyti, jog voverės personažas pavargsta ir miršta, tačiau netrukus ji vėl pabunda ir toliau tęsia pradėtą veiksmą. „Taip, vaizdo klipas kalba apie tai, jog gyvenime niekada negalima pasiduoti“, – šypsosi kūrinio autorė.

Kūrinys „I Got You“ yra vienas iš naujojo, spalio pabaigoje pasirodysiančio Monikos Liu albumo „Lünatik“ singlų. Visos naujausiame atlikėjos albume esančios dainos parašytos anglų kalba.

„Kiekvienoje dainoje yra istorija, vienos jų gimė iš išgyvenimų, emocijų, kitos gimė iš žodžių, minčių, istorijų žaismo“, – pasakoja Monika Liu ir atskleidžia, jog netrukus po albumo „Lünatik“ pristatymo klausytojų laukia ir dar viena staigmena – pasirodysianti menininkės kūryba lietuvių kalba.

Naujausio Monikos Liu albumo „Lünatik“ pristatymas vyks spalio 24 d. Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt