Naujienų srautas

Muzika2019.09.29 19:29

Skirstosi populiarus duetas „Lilas ir Innomine“: paskelbė apie paskutinį albumą

Ramūnas Zilnys, LRT.lt 2019.09.29 19:29

Viena populiariausių Lietuvos hiphopo grupių „Lilas ir Innomine“ sekmadienio vakarą gerbėjams paskelbė liūdną žinią.

Ne vieną pasirodymą didžiausiose šalies arenose ir festivaliuose surengęs, muzikos apdovanojimų pelnęs reperio Konstantino Kiverio-Lilo ir prodiuserio Rolando Venckio-Innomine duetas socialiniuose tinkluose pranešė, jog apsisprendė skirstytis.

„Metas mums pasikalbėti.

Praėjus geram pusmečiui po albumo „Leisk man šlykštėtis“ išleidimo, atvėsus pristatymo turo emocijoms, o nuovargiui bei susireikšminimui stabilizavusis iki pakenčiamo lygio, paskambinau Roliui (Innomine). Tai buvo mūsų 4-tas albumas, nelabai aišku kelintas turas, na ir šiaip visko jau matyta daug ir iš įvairių pusių. Taigi, paskambinau ir pasiteiravau ką jis galvoja, jeigu ties čia ir gana?

Pokalbių būta daug, įvairiom aplinkybėm, įvairaus girtumo ir atvirumo. Nuotaikos vyravo gan slogios. Lyg ir to noro nebe tiek, lyg ir to džiugesio nebe tokio, lyg ir mest viską ir išvažiuot velniop. Kažkas akivaizdžiai viduje sugedo.

Nusprendėm, kad penktas albumas mums bus paskutinis. Rašėm, kūrybine prasme leidom sau daug, tiesiog linksminomės. Tokio lengvo ir malonaus santykio su muzika senokai nejutom, buvo „ach***ena“.

Šiandien mes pabaigėm šį albumą. Dainos parašytos, įrašai baigti, liko kelios savaitės techninių niuansų ir albumas „Viskas“ nuguls lentynose. Kartu su juo paskelbsim ir kelias paskutines koncertų datas.

Ties čia ir viskas“, – internete paskelbė grupė.

K. Kiveris-Lilas portalui LRT.lt sakė, kad daugiau komentarų dueto išsiskirstymo tema kol kas nebus.

Prieš dešimtmetį į duetą susibūrę hitų „Karina“, „Tu privalai skambėt“ ir daugybės kitų populiarių kūrinių autoriai šiuo metu baigia ruošti naują albumą, kuris bus išleistas iki šių metų pabaigos. Tai bus penktasis ir paskutinis „Lilo ir Innomine“ albumas.

Prieš porą dienų internete duetas patalpino nuotrauką, kurioje matyti, kad kūrinį studijoje kartu su jais įrašė ir kitos Lietuvos hiphopo žvaigždės – grupė „G & G Sindikatas”.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi