Muzika

2019.09.28 11:03

Kauno loftas „Gargaras“ su trenksmu pradėjo sezoną: pirmieji pasirodė „Lilas ir Innomine“

LRT.lt 2019.09.28 11:03

Penktadienį, rugsėjo 27 dieną, duris jau aštuntąjį kartą atvėrė atsinaujinęs Kauno loftas „Gargaras“. Pirmieji svečiai su trenksmu paskelbė naujojo koncertų sezono pradžią, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ko gero, žinomiausias hiphopo kolektyvas šalyje „Lilas ir Innomine“ buvo pirmieji, surengę pasirodymą atsinaujinusiose ir dvigubai didesnėse „Gargaro“ patalpose.

Iš karto po praėjusio sezono uždarymo koncerto čia prasidėjo intensyvūs statybų, garso ir apšvietimo atnaujinimo darbai, trukę visą vasarą.

„Gargaro“ vadovas Rimvydas Rukaitis pasakoja, jog „Gargaras“ šiemet tapo viena didžiausių renginių salių Kaune – dvigubai praplėsta erdvė nuo šiol talpins net iki 1800 žmonių, o specialiai įrengtomis užuolaidomis ją bus galima skirstyti į mažesnes sales.

„Šiais metais planuojame ne tik didelius koncertus, bet ir akustinius vakarus, teatro pasirodymus, net sporto varžybas. Pastebėjome, kad erdvės išskirtinumą pradėjo vertinti ir įvairiausio pobūdžio renginių, mokymų organizatoriai, tad metai „Gargarui“ nusimato išties darbingi“, – sako jis.