Muzika

2019.09.17 18:04

Muzika be klišių: grupė „Abrokenleg“ pristato debiutinį albumą

LRT.lt2019.09.17 18:04

2015 metais iš įvairių kampelių ir keisčiausių įmanomų situacijų susibūrusi muzikos grupė „Abrokenleg“ pristato debiutinį albumą.

Po pavadinimu „AUČ“ savo pasirodymo dienos nekantriai laukia muzikinis spektaklis sostinės klube „Tamsta“.

Subtilus Ado Gecevičiaus ritmas, užtikrintas Darjušo Loznikovo bosas, hipnotizuojantys Edvardo Rogožos gitaros rifai, ir gilus, minčių labirintuose klampinantis, į kosmosą keliantis Aistės Motiejūnaitės vokalas – tarsi bilietas į suprojektuotų ir tikrų išgyvenimų bei spalvingų emocijų kupiną kelionę, iš kurios grižtama kitokiais.

„Abrokenleg“ kūryba nepasiduoda tradicinėms žanrų formuluotėms, o pati grupė, anksčiau spraudusi save į avant garde-pop bei indie-pop stilistiką, galiausiai pripažino, kad vienintelis ir nekintantis grupės žanras yra dainos.

Pristatomo Albumo „AUČ“ kompozicijose subtiliai pinasi roko, punk, džiazo, regio, tikrumo, iliuzijos, sapno motyvai. Žaismingi, laisvi nuo klišių ir pasikartojimo kūriniai apie santykių prasmės, tikrojo, nepavaldaus laikui, savąsties paieškas nukelia į kitą laiko juostą, kur tiek klausytojai, tiek patys grupės nariai gali išsitraukti ilgai kankinusį klausimą sau iš galvos ir rasti atsakymą ar bent jau gerai iš viso to pasijuokti.

Rodos, „Abrokenleg“ pasirodymuose viskas čia pat: vieną akimirką jauti giedro, taikaus liūdesio dilgtelėjimą, o kitą minutę jau gali užtikrintai skelbti pasauliui, kad saulė šviečia visą parą.

Rugsėjo 25 d. muzikos klube „Tamsta“ albumas bus pristatomas taip, kaip tai gali padaryti tik „Abrokenleg“.