Muzika

2019.09.16 10:13

Repo grupė „Willie Valo“ pristato naują klipą „Miestas“: dėl įspūdingų vaizdų keliavo į Berlyną

LRT.lt 2019.09.16 10:13

Rudeniu ir miesto ritmu alsuojantis „Willie Valo“ kūrinys „Miestas“ pagaliau įgavo ne tik garso formą, bet ir vaizdą. Repo stereotipus laužanti grupė klipo filmavimo aikštele pasirinko ne bet ką, o pačią šiuolaikinio meno ir naktinio gyvenimo sostinę – Berlyną.

„Tikimės, kad su šiuo vaizdo klipu daina įgaus naujų spalvų bei galbūt net taps daugelio žmonių šio rudens hitu“, - teigia grupės vokalistas Valius Klimavičius.

Daina „Miestas“ ganėtinai skiriasi nuo kitų grupės albume esančių kūrinių. Kaip teigia V. Klimavičius, ramesnę ir apmastančią emociją padėjo kurti išgyvenimai.

„Naktis – apmastymų metas. Vieną rugpjūčio naktį, miestui sugulus ir šviesoms užgesus atrodė, kad miegantys medžiai ir naktinė tyla tiesiog spengia, - lyriškai kalba atlikėjas. – Tuo laikotarpiu buvau kiek pasimetęs savyje. Nors tai buvo rugpjūčio naktis, viduje jaučiausi tarsi gruodį. Todėl mintis nusprendžiau sudėti ant popierius lapo. Miestas gali daug duoti, tačiau lygiai taip pat gali ir paklaidinti“.

Atlikėjas neabejoja, kad daina ir vaizdo klipas neabejotinai ras savo klausytoją - vienu ar kitu jam artimu aspektu. „Bėgantys nuo savęs mieste, nesvarbu kokiame, sugebės paklysti. Aš jame pasimečiau, neradau atsakymų, o jei rasdavau, nuo jų slėpdavausi. Kiekvienas dainos tekste atras savą požiūrio kampą, kiekvieno išgyvenimai ir patirtys yra skirtingos. Man kiekviena eilutė reiškia vieną, o klausytojui tegul būna jo pačio fantazijos vaisius“, - su šypsena kalba grupės „Willie Valo“ vokalistas.

Panašu, kad muzikos kūryba įkvėpia nesustoti ir toliau eiti dar neišmintais takais. Tai puikiai perteikia ir pasirinkimas vaizdo klipą kurti ne Lietuvoje ir į kokybę pažiūrėti ne pro pirštus. Ne vieną įsimintiną vaizdo klipą turinti grupė šįkart ne tik į klipo filmavimo darbus pasikvietė vaizdo produkcijos kompaniją „NewSequence“, bet ir rinkti klipo vaizdų keliavo į Vokietijos sostinę.

Grupė teigia, kad Berlyno lokacijų kiekis, jų unikalumas, neapsakomas miesto grožis juos tiesiog pakerėjo. Filmuojant kūrinio „Miestas“ klipą, per dieną teko įveikti daugiau nei 30 000 žingsnių, daugybę kilomentrų įvairiausiomis transporto priemonėmis. Grupės lyderis Valius džiaugiasi, kad tarp gausybės Berlyno vietų pavyko aplankyti ir legendomis apaugusį Berlyno klubą „Panke Klub“, kurio veikla ne vienus metus rūpinasi žinomos repo grupės „Despotin Fam“ narys Liezhuvis.

Verta paminėti, kad daug dirbta ne tik prie dainos vaizdo, tačiau ir skambesio, prie kurio prisidėjo grupės gitaristas Einaras Matijošaitis, garso inžinerija ir pačiu skambesiu rūpinosi Germanas Skoris, o vokalo partijas atliko grupės „Žalvarinis“ vokalistė Sigita Jonaitytė.

Praėjusį rudenį „Willie Valo“ išleido savo debiutinį albumą „Daug tokių kaip mes nemiega“, per metus spėjo surengti ne vieną koncertą tiek Vilniuje, tiek už jo ribų, o pavasarį Kalnų parke "apšildė" grupę „Lilas ir Inomine“. Šiuo metu grupė „Willie Valo“ vėl intensyviai kuria ir planuoja greitu metu su klausytojais dalintis naujais savo darbais.