Muzika

2019.09.13 11:26

Selas grįžta į Norvegiją: gerbėjai jau ruošia dovanas

LRT.lt2019.09.13 11:26

Ne vienerius metus Norvegijos sostinėje Osle negroję geriausios koncertinės grupės Lietuvoje SEL muzikantai su Egidijumi Dragūnu priešakyje pagaliau grįžta į Norvegiją. Jau rugsėjo 14 d. Osle Sel čia surengs trankų šou, dėl kurio vietos lietuviai iš anksto kraustosi iš proto, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiamės, kad SEL pasirodymas Osle daugeliui čia apsilankysiančių svečių kelia puikias emocijas koncertui net neprasidėjus. Mūsų žiniomis, Norvegijoje gyvenantys lietuviai, kurie bazuojasi ne sostinėje, jau išvakarėse atskrenda į Oslą, kad galėtų pamatyti savo dievaitį. Tai maloniai nuteikia ne tik mus, organizatorius, tačiau ir pačius atlikėjus“, – sakė koncertą organizuojančios įmonės „Empire Events“ atstovas Andrius Kupšys.

Koncerto rengėjas patvirtino, jog vos pasirodžius informacijai dėl SEL koncerto Osle į jį bei kolegas kreipėsi grupės gerbėjai su klausimais, kada ir kur pasirodys atlikėjas, ar yra galimybė su juo susitikti asmeniškai.

„Norvegijoje gyvenantys lietuviai klausinėjo, kur apsistos žvaigždė, kad galėtų įteikti įvairių dovanų ir padaryti siurprizą. Vietiniai žmonės pasiilgę Lietuvos ir visko, kas susiję su tėvyne, tad toks dėmesys man atrodo natūralus“, – kalbėjo šou rengėjas.

Jau yra žinoma, kad SEL koncerte Osle dalyvaus labai įvairi publika: čia atvyks ir šalies ambasados darbuotojai, Lietuvos bendruomenių Norvegijoje atstovai, taip pat žymūs verslininkai ir tituluotos gražuolės.

„Panašu, kad rugsėjo 14-ąją Oslą galėsime skelbti mažąja Lietuva, nes susirinks visi lietuviai, kurie gyvena šioje valstybėje“, – šyptelėjo A.Kupšys.

Skelbiama, jog E.Dragūnas su grupe Norvegijoje atliks tiek geriausius visų laikų hitus, tiek naujausius SEL kūrinius.

„Aš laukiu susitikimo su Norvegijos lietuviais. Žinau, kaip svarbu jiems neprarasti ryšio su savo tėvyne. Todėl sustiprinsime jį per muziką“, – prieš koncertą sakė SEL lyderis Egidijus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt