Naujienų srautas

Muzika2019.09.11 12:45

Reperis Pushaz pristato naują dainą ir klipą: tai skaudi tema, kuria vengiama kalbėti

LRT.lt 2019.09.11 12:45

„Kelyje“ – naujas Andriaus Glušakovo – Pusho kūrinys, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sudėtingą ir aktualią temą.

Kūrinys yra pristatomas po Pasaulinės savižudybių prevencijos dienos tam, kad apie šią problemą būtų kalbama ne tik per minėjimą, bet ir susimąstoma dažniau.

Problemą, apie kurią Lietuvoje žino daugelis, tačiau viešumoje ji yra laikoma tabu. Tai yra ypač aštri tema tarp jaunų žmonių.

„Repo muzikoje turi būti paliečiamos socialinės problemos, visuomenės ydos, temos, kurios aktualios, bet joms dažnai nėra skiriamas deramas dėmesys viešumoje. Jei to nedarai – kokia tada išvis prasmė repuoti?“ - komentuodamas kūrinio temos pasirinkimą sakė atlikėjas.

Kūrinys sukurtas prieš porą metų, kuomet atlikėjas atlaikė vienus sudėtingiausių gyvenimo smūgių. Daina gimė per jo paties išgyventas patirtis.

Eksperimentuodamas su įvairių žanrų muzika, „Kelyje“ garso takelyje Pushaz maišo skirtingus stilius ir skambesį. Prieš kurį laiką atradęs bliuzą, maišo ji su elektro, karpo ritmus ir pristato kitokį, sudėtingesnį, ausis prikaustantį skambesį.

Nestandartinis ir pats vaizdo klipas, pateikiantis netikėtą, atvirą interviu.

„Kelyje“ muzikos ir žodžių autorius Andrius Glušakovas. Vaizdo klipas buvo filmuojamas Klaipėdos dramos teatre. Vaidino Arnoldas Eisimantas ir Marius Kelaitis. Klipą kūrė jaunas režisierius Tadas Čėsna.

Tai antroji Pusho daina, kuria bandoma pasiekti jaunimą ir atkreipti visų dėmesį į aktualias problemas. Prieš porą savaičių išleista daina „Tinklo vaikis“, kurioje atlikėjas atvirai pasisakė apie jaunimo tarpe didėjančią prarają tarp realaus gyvenimo ir virtualaus egzistavimo socialiniuose tinkluose.

Abi šios dainos, kartu su klausytojams jau pristatytomis „Mūza“ ir „Aš matau veidus“, įeis į penktąjį solinį Pusho albumą „Begėdis“, kurio pirmasis pristatymo koncertas įvyks gruodžio 21d. „Žalgirio“ arenoje, Kaune.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi