Muzika

2019.09.10 13:13

Oreivis ir laidų vedėjas Giedrius Leškevičius pristato naują dainą ir klipą: įkvėpė bičiulio istorija

LRT.lt2019.09.10 13:13

„Skrisdamas balionu dažnai susimąstau – kiek daug bendro tarp dangaus ir jūros! Tiek mes – oreiviai, tiek buriuotojai – visi esame vėjo vaikai! Visi kartais norime ištrūkti iš mus supančios aplinkos ir leistis ten, kur vėjas nuneš...“ – sako Giedrius Leškevičius, pristatydamas dvi stichijas jungiančią savo autorinę dainą „Vėjo!“ ir jai nufilmuotą vaizdo klipą.

„Tai daina su stipria istorija... Vienas bičiulis architektas ne per seniausiai nusprendė atsisakyti puikaus verslo, užtikrintų pajamų, buto Vilniaus centre, nusipirko jachtą ir su mylima moterimi bei ką tik gimusia jų dukra išplaukė kur akys veda ir kur vėjas neša“, – pasakoja dainos autorius, pridurdamas, kad turbūt geriausi gyvenimo sprendimai priimami nemąstant apie materialinę gerovę, buitį ir tai, kas laukia ateityje.

Dainos vaizdo klipas, kurį Giedrius režisavo kartu su talentingu operatoriumi Žygimantu Kaminsku, nufilmuotas bene įspūdingiausiose Lietuvos vietose – šalia Trakų pilies ir Kuršių mariose, tiek vandenyje, tiek ir ore.

Klipe – ne tik mūsų šalies grožis, bet ir romantiška istorija. Visai kaip ir dainoje, kuriai aranžuotę sukūrė muzikos prodiuseris Valdas Kabutavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt