Naujienų srautas

Muzika2019.09.04 10:02

Išgirskite: pasaulio žvaigždes sudominęs Juozas Kuraitis nauju kūriniu kviečia prisiminti vasarą

LRT.lt 2019.09.04 10:02

„Summer memories“ – taip vadinasi naujausias vieno populiariausių Lietuvos saksofonininkų Juozo Kuraičio autorinis kūrinys. Žiūrint šio kūrinio vaizdo klipą muzikantas kviečia visus prisiminti ką tik prabėgusią vasarą, saulėtas ir nerūpestingas akimirkas.

Vienas žinomiausių Lietuvos muzikantų J. Kuraitis šiuo metu „YouTube“ paskyroje yra populiariausių pasaulio saksofonininkų dešimtuke. Jo kūrybą yra pastebėję ir savo socialinių tinklų paskyrose pasidaliję tokie muzikos pasaulio grandai kaip Liamas Payne'as, Meghan Trainor, Jax Jones, "Filatov & Karas", Ilira, Brianna, Bebe Rexha ir kiti.

„Summer memories“ – lengvas pop tropical house stiliaus kūrinys, kviečiantis prisiminti saulėtas atostogas. Saksofono melodija suteikia klausytojams galimybę pajusti romantišką atostogų dvasią ir bent mintimis sugrįžti ten, kur visada šviečia saulė ir visi gyvena atostogų ritmu.

„Dievinu atostogas, keliones. Tik, deja, šią vasarą turėjau labai daug darbo ir neturėjau galimybės išvykti pailsėti. Tai bent žiūrint šį vaizdo klipą galiu tai padaryti”, – šypsodamasis sakė J. Kuraitis, neprarandantis vilties paatostogauti rudenį: vyras tikisi išvykti į šiltus kraštus. Pasak muzikanto, atostogaujant svarbiausia gera draugija ir puiki nuotaika. „Na, o nuostabių vietų kur nuvykti pasaulyje yra tikrai daug, tik spėk keliauti!” – įsitikinęs žinomas saksofonininkas.

Pasak J. Kuraičio, kūrybai reikia jausmo ir įkvėpimo. „Dažnai mintyse girdžiu skambesius, melodijas, ypač naktimis. Todėl prie lovos turiu pasidėjęs natų sąsiuvinį su pieštuku, kad staiga, naktį pabudus, užsirašyčiau. Visi mano kūriniai gimsta spontaniškai”, – sakė muzikantas, šiuo metu pirmenybę teikiantis lengvai klubinei muzikai.

Anot J. Kuraičio, sunku net žodžiais nusakyti, kokia motyvacija atsiranda kurti, kuomet matai augančius gerbėjų skaičius. „Labai daug dirbu, daug groju, įrašinėju, seku naujausias tendencijas ir rezultatai kalba patys už save. Gal Lietuvoje tokie skaičiai atrodo dideli, tačiau pasaulio mastais – tai nėra labai daug, tad judu pirmyn, turiu žymiai didesnius tikslus ir žadu juos įgyvendinti. Tarkim, „YouTube“ paskyroje turiu tikslą pasiekti 100 000 sekėjų, „Instagram“ – tiek pat”, – sau iškeltais tikslais sutiko pasidalinti muzikantas.

Kūrinys „Summer memories“ įrašytas muzikos įrašų studijoje „Zert Music“, jo autoriai – Juozas Kuraitis ir Tomas Kondrackis, garso režisierius Normantas Ulevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi