Muzika

2019.09.01 12:44

Nugriaudėjo festivalis „M.A.M.A. vasara“: Lietuvos muzikos žvaigždės šėlo naujoje vietoje

LRT.lt2019.09.01 12:44

Šeštadienį, paskutinę vasaros dieną, Raudondvaryje nugriaudėjo vienos dienos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“.

Šeštadienį, paskutinę vasaros dieną, Raudondvaryje nugriaudėjo vienos dienos muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara“.

Vienoje gražiausių Lietuvos vietų vykusio festivalio scenoje koncertus surengė daugybė Lietuvos muzikos žvaigždžių. Itin gausiai susirinkusi publika mėgavosi puikiu vasarišku oru ir džiaugėsi geriausia mūsų šalies muzika.

Išskirtinius šou savo gerbėjams dovanojo ekstravagantišku įvaizdžiu garsėjantis reperis Mad Money, hiphopo grupė „8 Kambarys“, naują kūrinį atlikę rokeriai „Colours Of Bubbles“, naujas dainas pristatęs atlikėjas Junior A, skandalingieji Kauno reperiai „Flying Saucer Gang“.

Scenoje pasirodė ir „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvą atstovavęs Jurijus, populiarus atlikėjas Donatas Montvydas, populiariausia šalies dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, elektroninės muzikos grupė „Happyendless“, iki šiol negirdėtą dainą atlikęs Metų atlikėjo, Metų elektronikos ir Metų proveržio titulus pelnęs Daddy Was A Milkman, energingasis Vidas Bareikis ir festivalį uždarę Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Pernai Vilniuje pirmąkart surengtas festivalis „M.A.M.A. vasara“ šiemet persikėlė į naują vietą ir paskutinę šių metų vasaros dieną muzikos mylėtojus pakvietė į Raudondvario pilies kiemą.

„Praėjusių metų festivalio startas parodė, kad mūsų šalies atlikėjai yra populiarūs ir jų pasiklausyti nori tikrai daug klausytojų.

Šiais metais ne tik išplėtėme jų sąrašą, bet ir prailginome programą, tad susirinkę į festivalį galėjo mėgautis kokybiška lietuviška muzika“, – sakė M.A.M.A. muzikinius apdovanojimus organizuojančios asociacijos atstovai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.