Muzika

2019.08.31 16:04

Nuo Radžio iki Cicino: naujas festivalis „Šlagerių karaliai“ į Raudondvarį priviliojo didelę minią

LRT.lt2019.08.31 16:04

Penktadienį didžiausios Lietuvos estrados žvaigždės kvietė į naują muzikos festivalį – „Šlagerių karaliai“, kuriame žinomi atlikėjai atliko populiariausius savo hitus.

Priešpaskutinę vasaros dieną Raudondvaryje, vienoje gražiausių Lietuvos vietų, įvyko estrados muzikos festivalis „Šlagerių karaliai“. Jame geriausias savo dainas atliko visas būrys garsiausių atlikėjų ir grupių.

Puikiu atsisveikinimu su vasara tapusiame renginyje koncertavo dainininkas Egidijus Sipavičius, kurio dainos žinomos ir dideliems, ir mažiems. Naujame festivalyje pasirodė ir dainų autorius, atlikėjas Romas Dambrauskas, atlikėja Katažina, merginų grupė „69 Danguje“ bei „lietuviškuoju“ Joe Cockeriu vadinamas dainininkas Ovidijus Vyšniauskas.

Festivalyje susirinko itin gausi minia žiūrovų. Tūkstantinė minia stebėjo šeimyninio žvaigždžių dueto – Violetos ir Viliaus Tarasovų pasirodymą. Koncerto metu bene žinomiausią savo dainą „Juoda orchidėja“ atliko ir grupė „MG International“. Taip pat pasirodė vokalinė vaikinų grupė „el Fuego“, popmuzikos grupė „Patruliai“, populiarusis atlikėjas Radžis, ryškioji grupės „Yva“ lyderė Natalija Bunkė ir estrados princas Rytis Cicinas.

Kviečiame pasidairyti po spalvingą galeriją:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.