Muzika

2019.08.30 18:42

Paskelbta, kas Vilniuje „apšildys“ elektroninės muzikos žvaigždės Com Truise pasirodymą

LRT.lt2019.08.30 18:42

Niujorkietis Com Truise Vilniaus menų fabrike „Loftas“ jau kitą savaitę, rugsėjo 5 d., surengs vakarėlį. Šiandien skelbiama, kas jį „apšildys“.

Aktorius Tomas Cruise'as gal jo ir nemėgsta (dėl iškraipyto paties vardo). Tačiau pasaulyje gyvena daug, labai daug žmonių, kuriems patinka Sethas Haley, anksčiau besivadinęs Sarin Sunday, SYSTM ar Airliner, o dabar elektronikos vandenyse gerai žinomas Com Truise vardu.

Jis pats yra savo atspirties taškas. Jis – savo muzikos vedlys ir savo klausytojų užkalbėtojas. Elektroninė meditacija, įtraukianti kelionė į kažkur – lyg į vakar, lyg į rytoj – tampa hipnozės seansu, kuris galėtų būti be pabaigos.

Com Truise nėra aikštingas ar priekabus. Organizatorių nereikalauja nieko, ko gamtoje nėra išrasta. Jo poilsio kambaryje nereikės patiekti nei prabangaus šampano, nei kitų alkoholinių gėrimų: Com Truise bando pagyventi sveikai, todėl linkęs vartoti daugiau žalumynų.

Sveiko gyvenimo dalis – juokas. Todėl Com Truise nuolat šypsosi. Žmonėms gera ir su jo muzika, ir su pačiu kūrėju.

Amžinieji turai ir darbas petis į petį su šauniausiais pasaulio „elektronikais“ turi bonusų: nuolat esi klubuose, festivaliuose, kelionėse, kitaip sakant – įkvėpimo lauke. Taip tiktų apibūdinti elektroninės muzikos prodiuserį ir vadybininką Ianą Thompsoną-Roundhouse, kuris dirbo su „Maribou State“, Daphni, „Junior Boys“, George'u Fitzgeraldu.

Su Com Truise jis taip pat aplėkė nemažai pasaulio, o dabar kartu atvyksta į Lietuvą. Roundhouse apšildys kolegą savo dinamišku techno ir visais tais ritmais, kurie kitų metų pradžioje suskambės jo naujame albume.

Com Truise taip pat „apšildys“ lietuviai „Tylios naktys“. Tai – radijo laida, jau tris metus sekmadienio vakarais pristatanti perspektyviausią elektroninę muziką, nuo to, kas gerai atpažįstama iki visiškai naujo skambesio. Laidos vedliai – Gytis ir Ignas leidžia žanrų spalvoms persipinti tarpusavyje. Didžėjų duetas tai miksuoja ir savo pasirodymuose.

Eteryje įvykstančios gyvos pažintys su atlikėjais yra neatsiejama dalis veiklos, kuri leidžia siekti laidos tikslo: supažindinti ir pristatyti. „Todėl Com Truise atvykimas į Lietuvą mums yra svarbus, nes esame dideli fanai, gaunantys galimybę pirmą kartą susipažinti su jo kūryba gyvai. Tikimės, kad „apšildymas“ leis susipažinti ir su pačiu Com Truise“, – sako didžėjai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.