Muzika

2019.08.26 10:08

Jazzu, Jurga ir Leonas Somovas surengė įspūdingą šou Klaipėdoje: pasirodė ir netikėtas svečias

LRT.lt2019.08.26 10:08

Šeštadienio vakarą istoriniame Klaipėdos elinge įvyko įspūdingas renginys, kuriame savo pasirodymus surengė vieni garsiausių šalies atlikėjų – Jazzu, Jurga bei Leonas Somovas.

Į sausakimšą elingą susirinko atlikėjams neabejingi klaipėdiečiai ir miesto svečiai. Tai buvo paskutinysis šią vasarą suplanuotas renginys šioje erdvėje.

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje buvo patikėta pradėti vienam geriausių šalies muzikos prodiuserių Leonui Somovui. Garsus vyras pristatė visiems gerai žinomus ir hitais tapusius savo kūrinius bei taip pradėjo, akivaizdu, viena geriausių vakarėlių Klaipėdoje šią vasarą.

Vėliau scenoje pasirodė šią vasarą ne viename užsienio festivalyje koncertavusi dainininkė Jurga Šeduikytė. Valandą trukusio pasirodymo metu atlikėja atliko naujus savo kūrybos kūrinius ir jau hitais tapusias dainas tokias kaip „Nebijok“ ar „Aukso pieva“.

Įspūdingą vakarą vainikavo vienos populiariausių šalies atlikėjų Justės Arlauskaitės – Jazzu pasirodymas. Garsi dainininkė nuo pat pirmosios dainos nepaliko abejingų ir susirinkusią publiką paskatino visiems gerai žinomas dainas dainuoti kartu.

Jazzu pasirodymo metu nuskambėjo tokie kūriniai kaip „Dumblas“, „Karolis“ bei „Wild“.Vakaro siurprizu tapo kartu su Jazzu į sceną žengęs vienas populiariausių šalies didžėjų Jovani.

Jovani kartu su Jazzu atliko visiems gerai žinomas dainas, tokias kaip „I Should Have Known“ bei „Keep It To Myself“.

Sausakimšame Klaipėdos elinge renginių organizatoriai šią vasarą buvo surengę ne vieną didžiulį muzikinį šou, sulaukusį didžiulio klaipėdiečių ir miesto svečių dėmesio.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt