Naujienų srautas

Muzika2019.08.23 11:42

Klaipėdos elinge koncertuosianti Jazzu savo pasirodymą dedikuos Baltijos keliui

LRT.lt 2019.08.23 11:42

Jau rugpjūčio 24-ąją Klaipėdos istorinę vietą – elingą, sudrebins paskutinysis šios vasaros koncertas, kuriame savo pasirodymus surengs vieni garsiausių scenos atlikėjai – Jazzu, Jurga bei Leonas Somovas. Pasak Jazzu, šis koncertas bus simbolinis, o savo programą atlikėja dedikuos už laisvę kovojusiems žmonėms.

Prieš pora savaičių Klaipėdos elinge įvykęs Donato Montvydo, 8 Kambario, Jurijaus Veklenko ir Jovani koncertas subūrė rekordinį skaičių klausytojų, tad paskutiniame šios vasaros koncerte – mini festivalyje, organizatoriai tikisi nemažiau žiūrovų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Šia vasarą Klaipėdos elinge vyksiančiuose renginiuose sulaukiame rekordinio skaičiaus žiūrovų, o artėjantį savaitgalį įvyksiančiame renginyje tikimės sutikti kiekvieną neabejingą šių garsių atlikėjų muzikai bei norintiems puikiai užbaigti vasarą“, – teigia organizatoriai.

Dar šią savaitę pristatytoje Baltijos kelio 30-mečiui skirtoje dainoje, suskambo ir viena garsiausių šalies atlikėjų Jazzu balsas. Dainininkė šį kūrinį įrašė kartu su Latvijos bei Estijos atlikėjais, tad, pasak pačios atlikėjos, šeštadienį vyksiantis koncertas Klaipėdos elinge taip pat taps šios istorinės datos simbolika.

„Visada gera grįžti į Klaipėdą, ir ypač šią savaitę, kai visi švenčiam Baltijos kelio trisdešimtmetį. Labai simboliška, kad koncertas vyksta prie Baltijos jūros. Skiriu koncertą visiems, kurie kovojo už mūsų laisvę, kurie tikėjo ir vis dar tiki vienybe ir tautų draugyste. Muzika laužo sienas, muzika sujungia mus, tad palinkėsiu visiems švęsti šią šventę kartu Klaipėdos elinge“, – kviesdama į koncertą atvirauja dainininkė.

Šeštadienio vakarą savo pasirodymus surengs ir ne viename užsienio festivalyje šią vasarą pasirodžiusi dainininkė Jurga, kuri žada atlikti naujausias bei visiems puikiai žinomas savo kūrybos dainas.

Geriausiu šalies prodiuseriu tituluojamas Leonas Somovas į renginį susirinkusią publiką žada pradžiuginti garsiausiais savo hitais bei sukurti tikrą vakarėlį po atviru dangumi.

Taip pat organizatoriai informuoja, kad rugpjūčio 24-ąją Klaipėdos elingas atvers vartus ir visiems smalsuoliams, norintiems iš arčiau pasižvalgyti po istorinę vietą. Čia nuo 11 iki 15 val. bus rodomas filmas apie elingą, vyks klaipėdiečių pamėgtas burbuliadienis bei kitos veiklos, skirtos ir vaikams. Šis renginys bus nemokamas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi