Muzika

2019.08.22 12:46

Grupė „Golden Parazyth“ kviečia į koncertą „Vasaros terasoje“

LRT.lt2019.08.22 12:46

Bus visko, ką šiandien turim geriausio. Girdėto, naujo, net staigmenų. Taip apie būsimą ketvirtadienio pasirodymą kalba grupės „Golden Parazyth“ lyderis, vokalistas Giedrius Širka. Vieną paskutinių šios vasaros koncertų grupė sugros jau rugpjūčio 22 d. sostinės „Vasaros terasos“ scenoje.

Giedrius išduoda, jog šią vasarą ramybės – tikrai šiek tiek mažiau nei įprasta: „Dažnai po koncertų tenka ne ilsėtis, o daryti kitus darbus studijoje. Matyt, dabar toks etapas ir tai gerai, nes kažkada ateis ramybės periodas ir vėl viskas keisis.“

„Golden Parazyth“ su Giedriumi Širka priešakyje drąsiai gali būti vadinami vieni produktyviausių šalies populiariosios muzikos kūrėjų. Rudenį išleidę ketvirtą pilną studijinį darbą „Sad Human“ vinilinės plokštelės pavidalu, o šį pavasarį nustebinę klausytojus dar vienu – trijų kūrinių minialbumu „No Others“, muzikantai nesnaudžia ir toliau.

„Kaip visada, įrašinėjam naują medžiagą. Planuojam albumą. Jis šį kartą bus lietuvių kalba. Tokio dar neturėjom. Tikslios išleidimo datos dar nežinome, bet darbai jau vyksta. Po vasaros ateis gražus ruduo ir jis bus skirtas albumo įrašams! Nekantraujam“, – kūrybine virtuve dalinasi grupės veidas ir balsas Giedrius.

Ištikimiausiems melomanams jis atskleidžia ir daugiau studijinių užkulisių: „Kad skambėtų muzika, muzikantai būtų atsipalaidavę, kad būtų galima mėgautis grojimu ant scenos, mes daug repetuojam ir praleidžiam studijoje nemažai laiko kartu. Ilgainiui tai subalansuoja santykius ir pozicijas tarp grupės narių.“

Šiemet itin intensyviai muzikavęs kolektyvas klausytojams pažada nei daug, nei mažai – viską, ką šiuo metu turi geriausio. Tačiau čia pat priduria, kad tarp nuolatinio studija – koncertai – įrašai –kelionės režimo nustebinti save kartais nėra lengva.

„Niekada nežinai, kuris koncertas bus geriausias, nes nėra jokios formulės. Kartais galima ruoštis labai ilgai, o tą pusantros valandos ant scenos kažko nejausti, nepadaryti ir koncertas bus ne toks, kokio norėjai. O kartais gali atsistoti ant scenos eiliniame turo koncerte ir nieko per daug nesistengiant – sukurti stebuklingą aurą ir gerą atmosferą“, – sako Giedrius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.