Muzika

2019.08.20 12:44

„Kamanių šilelis“ pristato dainos „Paleisk mane namo“ vaizdo klipą

LRT.lt2019.08.20 12:44

„Kamanių šilelis“ pristato vaizdo klipą naujausiai grupės dainai „Paleisk mane namo“, kurį sukūrė jaunas režisierius Klementas Leonas.

Kūrėjo teigimu, ši daina jam visada sukuria subtilią, melancholiškai jaukią, gilią atmosferą.

„Vaizdinis akompanimentas – minimalus ir pakankamai lėtas, todėl galima leisti mintims lengvai plaukti ir kurti įvairias interpretacijas, įpaišyti savo gyvenimo situacijas tame vaizde. Filmavimo metu nuolat grojo daina ir visi magiškai įsiklausėme į kūrinio atmosferą. Atrodo, bežiūrint į sulėtintą vaizdą, visi pajutome tą lėtumą.

Be abejo, negalėčiau visiškai drąsiai to pasakyti apie visus – gal aktoriaus, kuris be perstojo mynė į kalną ir vežėsi merginą ant bagažinės, mintys skamba kiek kitaip. Tačiau be kelių menkų iššūkių, viskas praėjo labai jaukiai ir sklandžiai“, – sako jis.

„Vaizdas, kurį pajuto ir surado Klementas – toks trapus ir paprastas, kad negali nesidžiaugti, kaip per jį skleidžiasi muzika ir gylis. Dažnai režisieriai muzikiniuose klipuose „rodo“ save, o šiuo atveju kūrėjas ištirpo muzikoje ir leido subtiliai atsiskleisti visiems jos turiniams.

Esame dėkingi Klementui ir tikimės daugiau švelnių kolaboracijų“, – sako grupės „Kamanių šilelis“ nariai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt