Muzika

2019.08.19 10:50

Lapkritį sostinėje – Tomo Sinickio galimai atsisveikinimo koncertas

LRT.lt2019.08.19 10:50

Praėjusią savaitę užuominas apie retai vykstančius koncertus socialiniuose tinkluose mėtęs Tomas Sinickis šiandien tikslina visas savo pasisakymų detales. Lapkritį T. Sinickis su gyvo garso grupe surengs įmantriai pavadintą pasirodymą – „Galimai pirmas arba paskutinis atsisveikinimo koncertas“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pastarieji metai man buvo labai sunkūs. Muzika ir žmonės, kurie man padeda ją kurti ir atlikti, man reiškia labai daug. Todėl aš vėl lipsiu ant scenos ir viršysiu visus lūkesčius bei didžiuosiuos pasiekimais“, – pasiryžimą grįžti į sceną komentavo Tomas Sinickis, koncerto metu žadantis pristatyti ir šių metų pavasarį pasirodžiusį albumą „Gėris Blogį Nugalės“.

Po to, kai metų pradžioje dainininkas atšaukė turėjusį įvykti albumo pristatymo koncertą ir privertė savo gerbėjus rimtai sunerimti feisbuke pasidalindamas trumpa žinute, jog „viskas negyvai už***“, Tomas Sinickis šią vasarą nusprendė gitarų gerbėjams dar neišdalinti, kaip tai įvyko 2008 metais, su grupe „Gravel“.

Po keletos sėkmingų pasirodymų – akustinio koncerto „Nida Stories“ ir pasirodymo su grupe „Galapaguose“, Tomas Sinicikis teigia, jog yra pilnai pasiruošęs pristatyti savo antrą studijinį albumą „Gėris Blogį Nugalės“.

„Labai gerai pavyko. Maniau, kad debiutinis albumas „Mylimas vyras ir sūnus“ buvo mano gulbės giesmė, bet ne – šis albumas yra dar geresnis. Jis toks geras, kad net gaila dalintis su žmonėmis“, – albumą yra pristatęs Tomas Sinickis.

Roko baladžių meistras ir ironiškų pokštų nestokojantis Tomas Sinickis užtikrina, kad šiame koncerte klausytojai gali tikėtis nuo klasika tapusių „Mylimas Vyras ir Sūnus“ bei „Vilnius“ iki naujausių kūrinių „Akys Pilnos Laimės“ ir „Nemiga“. Paklaustas, ar koncerte nuskambės neišleista, bet fanų vis reikalaujama „A Touch of Happiness“, Tomas Sinickis atsakė, kad visko gali būti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.