Muzika

2019.08.15 10:05

Karklėje Jess Glynne mikrofonu dalinsis su Moniqué

LRT.lt2019.08.15 10:05

Rugpjūčio 15-18 d. pajūrį sudrebinsiantis festivalis kozirių turi kiekvienam skoniui – nuo pop muzikos, iki hip-hop‘o, nuo pradedančių grupių, iki mega žvaigždžių. Štai kaip atrodys antros dienos „meniu“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Ketvirtadienį, įžanginę „Karklė 2019“ dieną pabaigę su turbūt garsiausiais underground‘o atlikėjais „Golden Parazyth“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros tandemu „Kandis“, klaipėdiečiais “Royce” bei sausakimšą „Žalgirio“ arena surinkti sugebančiais Lilu ir Innomine, žengsime į pirmąją didžiąją festivalio dieną.

Pagrindinėje vakarėlio scenoje publiką šokdins ryškiausios žvaigždės. Pirmoji jų – paslaptį, kaip kiekvieną dainą paversti hitu įminusi Moniqué.

Į pajūrį išsiruošę jau dabar gali kartotis ne tik Monikos, bet ir „G&G Sindikato“ dainas, nes didžiojoje scenoje jie taip pat pasiruošę užkurti tikrą pirtį. Kai tiek metų iš eilė esi tituluojamas kaip geriausia hip-hopo grupė, kažko kito tikėtis būtų naivu.

Šalia lietuviškų vardų nušvis ir britų pasididžiavimas Jess Glynne. Atlikėjos balsą šiuo metu galima išgirsti kone visur – nuo radijo topų iki televizijose šmėžuojančių vaizdo klipų. Jos bendra darbas su „Clean Bandit“ muša „Youtube“ žiūrimumo rekordus – nuolat kylantis skaitliukas rodo 540 mln. Tuo tarpu darbas su „Rudimental“ ir Macklemore spėriai vejasi pirmąją kompoziciją, šiuo metu užaugęs iki 370 mln. perklausų.

Pasirodys ir praeitų metų talentų konkurso „Gold Fish“ laimėtojai, grupė „BluesBerries“.

Kiek vėliau, po jaunų grupių pasirodymo, su lyg šiol negirdėtu elektroninės muzikos, perkusijos ir trimito skambesio miksu, sceną okupuos latvių trijulė „3LIVE Project“. Iškart po jų – estai, psichodelinio roko bei rokenrolo kvartetas „Bourbon Sugar“.

Įkaitusiai publikai dar ilgai nebus leidžiama atvėsti, vos pradėjus temti pasirodys hitų „Aš Tavęs Ieškau“, „Šių Dienų Herojus“ bei „Išmokyk Mane Šypsotis“ autoriai „8 Kambarys“. Gali būti, kad beveik 3 mln. peržiūrų „Youtube“ kanale surinkusį kūrinį „Ežero Dugne“ jie atliks drauge su Vidu Bareikiu, mat vos sugrojus paskutiniams akordams mikrofonas priklausys šiam scenos chuliganui.

Kitose scenose išgirsite rinktinę elektroninę muziką, pagal kurią šokti bus galima iki 6 ryto. Ištvermingiausi šokėjai „Karklė“ mobiliojoje programėlėje jau dabar gali susidėlioti laukiamiausių pasirodymų kalendorių, į kurį patekti pretenduoja visa plejada vakarėlių pažibų. Tarp jų – Damon Jee, Kandy Killers, Rimas Šapauskas, Bad Habits, Averjano ir daug kitų.

„Per šias keturias dienas įvyks tiek daug visko, kad visur sudalyvauti pavyks tik superfestivalininkams. Ką be muzikos rekomenduoju aš? Viešint prie jūros tiesiog būtina nusimesti marškinėlius ir sudalyvauti paplūdimio tinklinio varžybose. Taip pat malonių prieskonių įbers poezijos performansas-spektaklis „Nerkis iš Kailio“, kurį tikrai verta įtraukti į dienos „būtina pamatyti“ sąrašą,“ – apie lankytojų laukiančias pramogas užsimena „Karklė“ rinkodaros vadovė Erika Latvaitytė.

Be jau minėtų atlikėjų susirinkusiųjų lauks The Rasmus, Filatov & Karas, Marijonas Mikutavičius, Daddy Was a Milkman, Radistai DJ‘s, Flying Saucer Gang ir t.t.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt