Muzika

2019.08.09 15:16

Lietuvoje populiarėjantys latviai „Carnival Youth“ pristato naują klipą: tai - paskatinimas būti drąsiems

LRT.lt2019.08.09 15:16

Likus vos savaitei iki savo naujo albumo „Good Luck“ pasirodymo, vis labiau Lietuvoje populiarėjanti latvių indie roko trijulė „Carnival Youth“ išleidžia naują singlą „Only the Moon Can See the Sun“.

Pasak grupės būgnininko Emilio Kauperio, nauja daina yra apie kiekvienam suprantamą problemą – darbų atidėliojimą. „Esu įsitikinęs, kad kiekvienas savo viduje slepia mažus dalykus, kurie trukdo pasiekti tikrąją laimę. Tu nori susitvarkyti su šiais dalykais, tačiau gerokai lengviau juos nukelti vis kitai dienai. Tai gali tęstis amžinai. Baisu žengti pirmąjį žingsnį, tad norime, kad ši daina taptų tam tikru paskatinimu būti drąsiems“, – šypsosi Emilis Kauperis.

Šiai dainai vaizdo klipas buvo nufilmuotas Aluksnėje, Latvijoje. Jį režisavo Ieva Aleksejeva ir Peteris Viksna. Kalbėdami apie šį darbą Peteris Viksna pabrėžia, kad jie norėjo parodyti savotišką ryšį tarp sapnų ir realybės.

„Dainos žodžius mes interpretavome ir tiesiogiai, ir abstrakčiai. Tam į pagalbą pasitelkėme įvairias abstrakčiais žodžių asociacijas“, – pasakoja režisierius. Tai – jau antras vaizdo klipas, kurį „Carnival Youth“ nufilmavo Aluksnėje.

Singlas „Only the Moon Can See the Sun“ yra iš kitą savaitę pasirodysiančio grupės albumo „Good Luck“, kuris bus išleistas CD, dvigubos vinilo plokštelės ir skaitmeniniu formatais. Albumas buvo įrašytas praėjusią vasarą „Red Bull“ studijoje Brazilijoje.

Naujausią savo albumą grupė pristatys ir Lietuvoje. Rugsėjo 6 dieną „Carnival Youth“ pasirodys Vilniuje, „Vasaros terasoje“, rugsėjo 7 dieną – Šiauliuose, „Šiaulių dienose“, rugsėjo 14 dieną – Alytuje, klube „Fenix“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba, – jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.