Muzika

2019.08.08 17:45

Ten Walls su orkestru ruošia įspūdingą koncertą „Symphony“: pamatykite repeticijos ištraukas

LRT.lt2019.08.08 17:45

Elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu Ten Walls, jau šį šeštadienį (rugpjūčio 10 d.) surengs vieną įspūdingiausių koncertų savo karjeroje.

Trakų pilyje atlikėjas koncertuos kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Čia bus pristatytas išskirtinis koncertas „Symphony“, kuriame naujai suskambės „Ten Walls“ geriausi kūriniai ir didžiausi hitai.

Ištrauka iš Ten Walls ir LVSO repeticijos:

Ambicingas sumanymas surengti koncertą su simfoniniu orkestru brendo ilgai. Ten Walls ir Gintaras Rinkevičius šią idėją svarstė ne vienus metus, kol pagaliau sulaukė tinkamo laiko.

Ilgai brandintame koncerte „Symphony“ nuskambės specialiai orkestrui aranžuoti populiariausi Ten Walls kūriniai. Gerbėjai išgirs „Gotham“, „Requiem“, visame pasaulyje dideliu hitu tapusį „Walking With Elephants“ ir daugelį kitų kūrinių.

„Įgyvendinti projektą su simfoniniu orkestru buvo didelė svajonė ir šiai idėjai reikėjo laiko. Anksčiau esu gavęs ne vieną pasiūlymą atlikti savo muziką su orkestru, tačiau tik dabar jaučiuosi tam pasirengęs“, – apie būsimą koncertą sako Marijus Adomaitis.

Ištrauka iš Ten Walls repeticijos:

Išskirtiniame Ten Walls ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerte Trakų pilyje gros daugybė muzikantų. Žiūrovai scenoje matys Metų atlikėjo, Metų elektronikos ir Metų proveržio titulus M.A.M.A. apdovanojimuose pelniusį Daddy Was A Milkman. Prie Ten Walls taip pat prisijungs ir dar vienas maestro – vienas žymiausių Lietuvoje pianistų Petras Geniušas.

Naujai skambėsiančią Ten Walls kūrybą kartu su Marijumi Adomaičiu atliks 70-ties muzikantų orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus. Šeštadienį, rugpjūčio 10 d., Trakų pilyje vyksiantis pasirodymas pretenduoja tapti vienu įdomiausių vasaros koncertų.