Naujienų srautas

Muzika2019.08.07 12:49

Stano pristato naujausią dainą ir gražiausioje Lietuvos vietoje nufilmuotą vaizdo klipą

LRT.lt 2019.08.07 12:49

Naujausią dainą „Žvaigždžių laivai“ pristatantis atlikėjas Stano papasakojo, kur labiausiai mėgsta atostogauti kartu su šeima.

„Manau, nėra gražesnės vietos pasaulyje negu Kuršių nerija. Čia viskas lyg iš pasakos, pradedant nedideliais nameliais, baigiant kvapą atimančiais kopų ir marių vaizdais.

Atrodo, kad ir žmonės čia kitokie tampa, vos tik nužengia nuo kelto. O mėgstamiausia Kuršių nerijos dalis yra Juodkrantė. Būtent čia nutariau filmuoti vaizdo klipą. Juodkrantė tokia graži, kad net atlikėjas Stano jos fone atrodo neblogai“, – juokauja Stano.

O kiek kainuoja atostogos Kuršių nerijoje gausiai Stano šeimai? Trys vaikai, du suaugę ir šuo. Į šį klausimą vyras atsako gudriai šypsodamasis.

„Geriau papasakosiu, kur kainuoja mažiau. Kartą su Deivydu Zvonkumi keliavome Singapūre. Vizitinė šio miesto kortelė – vienas prabangiausių pasaulyje viešbučių su didžiausiu baseinu ant stogo „Marina Bay Sands“.

Nakvynę gavom nusipirkę paskutinės minutės pasiūlymą už 430 eurų dviem žmonėms. Užvakar dėl įdomumo tikrinau viešbučių kainas Nidoje. Patikėkit, Singapūre pigiau. Lietuvoje gelbėja tik tai, kad visur yra draugų, Juodkrantėje taip pat, tad mūsų atostogos netampa labai nuostolingomis“, - sako Stano.

Juodkrantėje nufilmuotą vaizdo klipą ir dainą „Žvaigždžių laivai“ pristatantis Stano linki visiems geros likusios vasaros ir tikisi gerų klausytojų vertinimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi