Muzika

2019.08.07 12:44

Išgirskite: provokuoti nebijanti atlikėja Senjasa pristato debiutinį singlą „Man nepatinka“

LRT.lt2019.08.07 12:44

Įrašų leidykla „OpenPlay“ pristato debiutinį atlikėjos Senjasos singlą „Man nepatinka“.

Ryškiai TV eteryje sužibėjusi atlikėja paliko įspūdį savo stilinga išvaizda ir nustebino išskirtiniu balso tembru.

Senjasa socialiniuose tinkluose sulaukė ypatingo dėmesio ir nuomonių. Dainos „Man nepatinka“ demo versija, atlikta gyvo pasirodymo metu, buvo peržiūrėta daugiau nei 200 000 kartų ir privertė gerbėjus nekantriai laukti oficialios išleidimo datos.

Senjasa teigia, kad pirmą kartą paklausius, kūrinys atrodo labai paprastas, tačiau jis puikiai atskleidžia, ką jaučia dažnas iš mūsų, nedrįsdamas apie tai kalbėti garsiai.

Dainos tekstas kreipiasi į šiuolaikinę visuomenę ir galimybę rinktis tarp materialių vertybių ir paprasto noro jaustis gerai. „Man nepatinka“ priedainis kviečia nebijot pasakyti „ne“. „Tarp begalės šiandienos pasirinkimo galimybių „ne“ padeda išlikti savimi ir gauti tik tai, ko nori“, – aiškina Senjasa.

„Man nepatinka“ dainos fotosesija tapo judančių nuotraukų vaizdo klipu, kurio idėjos autorė yra pati Senjasa.

Prodiuserių komanda padėjo Senjasos viziją paversti tikrove. Tai drąsios ir atviros nuotraukos, kuriose pilna greito ir blizgaus gyvenimo atributų – ne tik aukštakulniai ir kailiniai, bet ir sportinis „stunt“ motociklas.

Vaizdo įraše pateikti kadrai – dainos istorija vaizduose, kuri vis kartojasi tarsi nesibaigiantis gyvenimo labirintas, iš kurio neimanoma pabėgti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.