Muzika

2019.08.06 13:15

SEL koncertuos Norvegijos lietuviams: žinau, kaip svarbu neprarasti ryšio su tėvyne

LRT.lt2019.08.06 13:15

Liepos 6-ąją efektingu koncertu Klaipėdos Vasaros estradoje geriausia koncertinė grupė Lietuvoje SEL pradėjo savo šių metų koncertų turą.

Dar laukia keli pasirodymai mūsų šalyje, tačiau SEL taip pat koncertuos ir svetur. Griausmingas koncertas rugsėjo 14-ąją vyks Norvegijos sostinėje Osle, kur itin didelė lietuvių bendruomenė.

„Atsivežti grupę SEL į šalį, kurioje jie nekoncertavo mažiausiai 6 metus, – didelis iššūkis ir malonumas. Kai vietos lietuviai sužinojo, kad čia koncertuos Egidijus Dragūnas su savo muzikantais, naujiena apie tai pasklido neįtikėtinu greičiu. Turbūt per pusdienį apie tai jau žinojo pusė čia gyvenančių. Tad nenuostabu, kad staiga ištirpo ir pirmieji bilietai prekybos vietose“, – sakė koncertą organizuojančios įmonės „Empire Events“ atstovas Andrius Kupšys.

Pasak renginio organizatoriaus, neseniai jie surengė sėkmingą Justino Jaručio šou Osle, tad pasisekimas su grupe SEL turėtų būti dar didesnis. „Matosi, kad lietuviai labai pasiilgo lietuviškos muzikos ir mūsų šalies atlikėjų. Tą matome iš bilietų pardavimų“, – pažymėjo SEL šou rengėjas.

Pasak A.Kupšio, grupė savo šou surengs koncertų salėje „Sentrum Scene“, kur gali tilpti maždaug 1600 žmonių. Organizatoriai pabrėžia, jog prekybos vietose galima įsigyti bilietus tiek sėdimoms vietoms, tiek stovėti. „Beje, sėdimos vietos nebus pažymėtos, tad geresnes gaus tie, kurie koncerto dieną ateis anksčiau ir jas užsiims“, – įspėjo SEL koncerto rengėjas.

Bilietų kainos į SEL šou Norvegijoje svyruoja nuo 660 iki 730 Norvegijos kronų (maždaug 66-73 eurų).

Skelbiama, jog E. Dragūnas su grupe Norvegijoje atliks tiek geriausius visų laikų hitus, tiek naujausius SEL kūrinius.

„Aš laukiu susitikimo su Norvegijos lietuviais. Žinau, kaip svarbu jiems neprarasti ryšio su savo tėvyne. Todėl sustiprinsime jį per muziką“, – prieš koncertą sakė SEL lyderis Egidijus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt