Muzika

2019.08.06 13:03

„2 Donatai“ gerbėjus pritrenkė netikėtu koncertu krikštynose: žmonės verkė iš laimės

LRT.lt2019.08.06 13:03

Prieš keletą mėnesių vaikinų grupė „2 Donatai“ savo gerbėjams surengė unikalų konkursą, kurio metu buvo galima laimėti visiškai netikėtą ir nemokamą grupės pasirodymą.

Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 3 d. „2 Donatai“ savo pažadą išpildė. Vaikinai išsirinko laimėtoją ir nieko nepranešę nuvyko pasveikinti šventės kaltininkų. Tai buvo mergaitės Mėtos krikštynos, kurios vyko Plungės raj., Grūšlaukės sodyboje.

Kadangi vaikinai nebuvo garantuoti, ar šventėje bus aparatūra, mikrofonai – jie atvažiavo su išskirtiniu automobiliu (reklamobiliu), ant kurio stogo užkelta „gigantiška“ garso kolonėlė padarė ne tik įspūdį šventės svečiams, tačiau ir leido „2 Donatams“ puikiai atlikti savo darbą.

„Tai buvo vienas smagiausių dalykų, kurį esu daręs savo gyvenime. Nemoku apsakyti, kokios buvo žmonių akys, kai pamatė mus atvažiuojančius. Tiesa, šiek tiek buvo ir baimės, nes niekad nesame dainavę prie tokios gana keistos garso įrangos, bet galiu pasakyti, kad viskas buvo tobulai.

Džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo labai daug žmonių. Porą mėnesių mūsų feisbuko profilyje žinutės netilo, viso jų gavom daugiau nei tūkstantį. Ir patikėkit, išsirinkti nugalėtoją nebuvo lengva, nes tikrai kiekvienas dalyvis labai nuoširdžiai mums rašė ir tikėjosi, kad būtent jų šventėje apsilankysime.

Bet pasirinkome visiškai atsitiktinai ir manome, kad nesuklydome. Jūs neįsivaizduojat, kokie Mėtos krikštynų svečiai buvo patenkinti, laimingi, ir tuo pačiu, atrodo, negalėjo patikėti, kas čia vyksta. Tai tikrai nebuvo mūsų paskutinis toks konkursas, nes nėra nieko nuostabesnio, kaip matyti laimės ašaras žmonių akyse“, – pasakojo grupės narys Donatas Čižauskas.

Konkurso laimėtoja Arūnė Petkuvienė grupei negailėjo gražių žodžių.

„Mūsų šeima yra sužavėta jūsų staigmenos. Trūksta žodžių apsakyti jausmą, patirtą šeštadienį. Visi buvome be žado ir daugelis su džiaugsmo ašaromis akyse. „2 Donatams“ linkime kūrybinės sėkmės, subtilių idėjų, sveikatos ir meilės. Nuo mūsų visų didelis ačiū“, - sakė moteris.

Vaizdo reportaže su „2 Donatų“ staigmenos akimirkomis vaikinai savo gerbėjams atskleidė ir naujos, dar negirdėtos, dainos motyvus. Jau šį ketvirtadieni „2 Donatai“ kartu su gyvo garso grupe Palangos koncertų salėje pristatys savo patį naujausią albumą „Albumas vertas milijono“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt