Naujienų srautas

Muzika2019.08.05 16:46

Prancūzų žvaigždės „Chinese Man“ pritrenkė vilniečius: koncertas „Lofte“ truko net 2,5 valandos

LRT.lt 2019.08.05 16:46

Energingo triphopo trejetas iš Prancūzijos „Chinese Man“ sekmadienį surengė paskutinį „Shikantaza“ turo koncertą, kurio metu pasirodydavo ant scenos kartu su žymiais reperiais A State of Mind ir Youthstar.

Per trejus metus surengę per 130 pasirodymų ir aplankę net 19 šalių, muzikantai užbaigė turą Vilniaus menų fabrike „Loftas“.

Pasirodymas, turėjęs trukti 75 minutes, užsitęsė net 2,5 valandos – atlikėjams taip patiko publika ir betarpiška „Lofto“ atmosfera. Tai jiems buvo itin emocingas ir svarbus pasirodymas, nes su šia programa ir kviestinių atlikėjų sudėtimi jie ateityje jau nebekoncertuos.

Žinomam Lietuvos DJ Eroott apšildžius publiką, „Chinese Man“ pasirodymo metu susirinkę klausytojai galėjo išgirsti kūrinius iš įvairių grupės kūrybos laikotarpių, įskaitant ir garsiuosius „I’ve got that tune“ ir „Get up“, kuriuos muzikantai paliko pačiai pabaigai.

Daug padėkų vieni kitiems ir publikai išreiškę grupės nariai High Ku, Sly ir Zé Mateo supažindino klausytojus ir su vienu iš grupės ritualų, kurio metu jie susikibę visa gerkle rėkia „Blah!“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą