Naujienų srautas

Muzika2019.08.02 12:11

Monikos Linkytės koncertą Pažaislio vienuolyne pradės per popiežiaus vizitą dainavusi atlikėja

LRT.lt 2019.08.02 12:11

Sekmadienį (rugpjūčio 4 d.) baigiamuoju pirmąkart rengiamos „Pažaislio muzika“ koncertų serijos akcentu taps Monikos Linkytės išskirtinis pasirodymas.

Atlikėja koncertuos kartu su styginių kvintetu. Monika paruošė ypatingą programą, kurioje skambės ne tik gerai žinomi kūriniai, bet ir naujos dainos iš netrukus planuojamo išleisti antrojo albumo. Šiandien paaiškėjo dar viena intriguojanti staigmena – Monikos koncertą pradės sparčiai populiarėjanti dainininkė Liucija Vaicenavičiūtė.

Apie tai Monika Linkytė paskelbė renginio paskyroje „Facebook“ tinkle. „Labai noriu, kad ją išgirstų kuo daugiau žmonių. Tikiu, kad visi lyg vieno įsileisite ją į savo širdis!“ - žinutėje gerbėjams rašo Monika.

Liucija yra dažnai vadinama žmogumi-pavasariu, pasitinkančiu kitus su šypsena, spinduliuojančiu šiluma ir iš širdies gelmių sklindančiomis melodijomis. Vis didesniu gerbėjų skaičiumi besidžiaugianti Liucija yra laimėjusi daugelį nacionalinių muzikos konkursų, dalyvavusi didžiausiuose šalies dainuojamosios poezijos festivaliuose. Ji buvo pagrindinė vokalistė, atlikusi popiežiaus vizitui skirtą himną Katedros aikštėje, kur jos klausėsi kelios dešimtys tūkstančių žmonių.

Koncerto viešnią pristačiusi Monika Linkytė neslepia, kad žiūrovų lauks ir daugiau siurprizų.

„Tai bus didžiausias mano vasaros koncertas. Su styginių orkestru koncertavau pakankamai seniai, prieš trejus metus, todėl pagalvojau, kad tokiai ypatingai aplinkai styginių kvintetas turėtų tikti idealiai!“, – sakė Monika Linkytė. „Šiuo metu įrašinėju savo antrąjį albumą, todėl labai laukiu koncerto, nes jo metu atliksiu bent keletą niekur negirdėtų dainų. Manau, jog galiu pažadėti ir netikėtų vakaro svečių, kurie scenoje pasirodys kartu su manimi“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi