Muzika

2019.07.31 17:41

Ten Walls ir LVSO koncerte Trakuose pasirodys ir atlikėjas Daddy Was A Milkman

LRT.lt2019.07.31 17:41

Elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Marijus Adomaitis, žinomas slapyvardžiu Ten Walls, jau kitą savaitę surengs vieną įspūdingiausių koncertų savo karjeroje.

Debiutinį albumą „Queen“ išleidęs atlikėjas kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus vadovaujamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pristatys išskirtinį koncertą „Symphony“.

Kitą šeštadienį (rugpjūčio 10 d.) Trakų pilyje vyksiantis pasirodymas pretenduoja tapti vienu įdomiausių vasaros koncertų. Šiandien paaiškėjo, kad svečio teisėmis koncerte „Symphony“ dalyvaus ir dar venas mūsų scenos atstovas – „Metų atlikėjo“, „Metų elektronikos“ ir „Metų proveržio“ titulus M.A.M.A. apdovanojimuose pelnęs Daddy Was A Milkman.

Tai nėra pirmas kartais, kai persipina Ten Walls ir Daddy Was A Milkman keliai. 2017 m. pabaigoje abu atlikėjai sujungė jėgas bendram kūriniui. Kartu įrašytas darbas „Ink“ ir kiek ramesnė jo versija „Ink (ReExtended)“ nugulė į Ten Walls išleistą „Queen (Extended)“ vinilo plokštelę. Tai buvo debiutinio Ten Walls albumo „Queen“ tęsinys, kuriame atsidūrė ir kiek kitaip skambantys, šokių aikštelei pritaikyti jau žinomi albumo kūriniai, ir tada dar niekur negirdėtas „Ink“.

Daddy Was A Milkman slapyvardžiu kuriantis Ignas Pociūnas prisipažino, jog sulaukęs Marijaus skambučio gerokai nustebo. „Iki tol buvome nepažįstami, tačiau žinojau jį kaip didelį autoritetą muzikos pasaulyje, – pasakoja jis. „Anksčiau kartu nedirbome, tad buvo ir džiugu, ir truputį neramu. Nebuvau tikras, ar viskas pavyks. Tačiau, pasirodo, išgyvenau be reikalo.“

Marijus Adomaitis, netikėtai išgirdęs vieną iš tuo metu žaibiškai populiarėjančio Daddy Was A Milkman dainų, buvo sužavėtas jo vokalo išskirtinumo. „Igno balsas man labai patinka. Jis yra stiprus, originalus ir dar niekur negirdėtas. Pripažinsiu, jog buvau nustebintas, jog tai yra lietuvio balsas. Iš karto supratau, kad noriu su juo įrašyti bendrą kūrinį“, – sakė Marijus.

Paskutinę 2018-ųjų vasaros dieną Ten Walls išleido singlą „Hidden“. Visos trys jame atsidūrusios kompozicijos – „Hidden“, „Airglow“ ir „Ink“ (Ten Walls Remake) – buvo įrašytos kartu su Daddy Was A Milkman. Šiandien oficialiai patvirtinta, kad Ten Walls ir LVSO koncerte Trakuose pasirodys kartu su Daddy Was A Milkman. Neabejojama, kad gerbėjai gali tikėtis išgirsti atliekamas naujas abiejų atlikėjų bendrų kūrinių versijas.

„Įgyvendinti projektą su simfoniniu orkestru buvo didelė svajonė ir šiai idėjai reikėjo laiko. Tiesiog užaugti manau. Esu gavęs ne vieną pasiūlymą Lietuvoje atlikti savo muziką su orkestru, tačiau nebuvau tam pasirengęs. Hamburge festivalyje atlikau savo bei kitų autorių kūrinius su orkestru, tačiau šį kartą visas koncerto turinys susidarys vien iš mano kūrybos“, – apie būsimą koncertą sako Marijus Adomaitis.

Išskirtiniame koncerte Trakų pilyje nuskambės specialiai orkestrui aranžuoti populiariausi Ten Walls kūriniai. Gerbėjai išgirs „Gotham“, „Requiem“, visame pasaulyje dideliu hitu tapusį „Walking With Elephants“ ir daugelį kitų. Naujai suskambėsiančią „Ten Walls“ kūrybą kartu su Marijumi Adomaičiu atliks 70-ties muzikantų orkestras, vadovaujamas maestro Gintaro Rinkevičiaus.

Taip pat skaitykite

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.