Naujienų srautas

Muzika2019.07.30 11:20

Monika Linkytė ir Indrė Stonkuvienė pristato bendrą dainą: kviečia moteris pamilti save

LRT.lt 2019.07.30 11:20

Daininkė Monika Linkytė kartu su televizijos laidų vedėja, iniciatyvos „Moterų pasaulyje" įkūrėja Indre Stonkuviene pristato bendrą dainą „Aš myliu save". Garsios moterys pristato ir dainos vaizdo klipą, kurio „herojumi" tapo ir lietuvių taip pamėgtas kebabas. Garsios moterys šmaikščiai ir pašaipiai kalba rimta tema – kaip priimti save tokią, kokia esi?

Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad neįprastas duetas klausytojams ir žiūrovams siunčia žinią – net ir „Instagramo" eroje svarbu pamilti save – su trūkumais, netobulą, tačiau tikrą.

Ilgai brendusi idėja materializavosi lėktuve iš Londono

„Daugiau kaip metus vykdydama iniciatyvą „Moterų pasaulyje", išgyvenau ne tik projekto herojų gyvenimus, tačiau analizavau ir save pačią. Vis dažniau svarstydavau, kad privalu susitaikyti su savimi, nugalėti kompleksus, pagaliau išmesti tuos 12 klasės džinsus ir nusipirkti savo dydžio kelnes ir tiesiog jaustis laimingesnei.

Nes tik savimi pasitikinti, save mylinti moteris, pajėgi mylėti ir kitus, savo šeimą, dalintis šia gera emocija“, – įsitikinusi I. Stonkuvienė.

Būtent iniciatyvos „Moterų pasaulyje" metu Indrei pirmą kartą ir šovė mintis apie tai sukurti dainą. Paradoksalu, tačiau praktiškai tuo pat metu panašiomis mintimis gyveno ir Monika.

„Skridau lėktuvu namo iš Lietuvos į Londoną ir svarsčiau, kaip vis tik šiandien sunku iš tiesų mylėti. Prieš lipant į lėktuvą viena bičiulė skundėsi, kad yra negraži, visiškai neturi, kuo apsirengti. O mudvi su Indre kaip tik irgi susirašinėjome panašia – savęs priėmimo tema“, – dalijasi Monika, neseniai baigusi studijas prestižiniame Britų ir airių moderniosios muzikos institute Londone.

Monika tądien skrisdama namo, prisiminė gerbėjų laiškus, kuriuose jos papasakoja, kaip norėtų tokių plaukų ar šypsenos kaip jos, ar su kokiu baltu pavydu stebi vidinę atlikėjos ramybę.

„Galvoju, vaje, aš juk irgi taip kartais skundžiuosi savimi! Gerbėjai to nemato, bet kartais labai sudėtinga būti ta laiminga mergina! Juk Instagrame viskas – tobula, o aš gyvenu tikrą gyvenimą, kuris ne visada primena socialinių tinklų istorijas. Tad ir ėmiau svarstyti – gal mes visos dėl panašių dalykų išgyvename? Kodėl taip sunku save priimti ir pamilti? Ir kodėl mes taip į kitus tiek lygiuojamės?“, – klausia Monika.

Nusileidusi Vilniuje Monika iškart parašė žinutę Indrei, ką ji mano, jei įrašytume kartu dainą šia svarbia meilės sau tema. Indrė tą pačią sekundę atsiuntė citatų rinkinį jų bendrai dainai. Taip sudėjus abiejų moterų mintis ir gimė daina „Aš myliu save“.

„Turbūt juokingiausias momentas buvo tas, kad mane reikėjo labai greitai įrašyti, nes už dviejų dienų turėjau išvažiuoti atostogų. Savo dalį Monika įrašė dar Londone, o mane, vos grįžusi į Vilnių, bičiulė įrašė tiesiog mano rūbinėje. Na, nes tai buvo geriausią akustiką turinti patalpa namuose“, – atsimena Indrė.

Garsios moterys pristato ne tik dainą, tačiau ir muzikinį klipą, kurio filmavimas užtruko net 12 valandų. Moterys atsimena, kad populiarūs saldainiai, naudojami filmavime, taip nudažė rankas, jog dar ilgai delnai „mėlynavo“.

„Bet kas sakė, kad pamilti save – lengva?“ – staiga surimtėjusios klausia Indrė ir Monika.

Dainos pristatymas – įraše:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą