Muzika

2019.07.30 11:06

LRT.lt studijoje – Ieva Narkutė apie meilę SMS’ais ir naują festivalį „Untold City“

LRT.lt2019.07.30 11:06

Antradienio rytą portalo LRT.lt studijoje lankėsi dainininkė Ieva Narkutė, pristatanti šią savaitę Vilniuje prasidedantį naują festivalį „Untold City“.

Naują festivalį „Untold City“ I. Narkutės koncertas pradės jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 1 dieną. Festivalio koncertai vyks įspūdingo grožio VU didžiajame kieme, šalia Šv. Jonų bažnyčios ir pulsuojančios Pilies gatvės arterijos.

Specialias programas šiam festivaliui, kuris vyks iki rugpjūčio pabaigos, parengė ne tik Ieva, bet ir Rolandas Kazlas, Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“, Merūnas, Jeronimas Milius.

Festivalį iškilmingai pradėsianti I. Narkutė atliks programą „Vasaros meilės taisyklės“. Naujai užgimusias meiles taisykles drauge su geriausiomis savo dainomis ji pasirengusi jums atskleisti patį pirmąjį rugpjūčio vakarą.

Vasarą – daugiau ne tik atviro kūno, bet ir sielos. Todėl I. Narkutės vasaros meilės taisyklės nesidangsto ir nesislapsto. Jos atvirai flirtuoja ir nebijo būti nesuprastos. Jos žino: kas nutinka vasarą ir lieka vasarai.

R. Kazlas su „Pakeleiviais“ festivalyje surengs vienintelį koncerto „Poetai ateina“ parodymą po atviru dangumi. A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ - programą „10 000 nuogų mėnulių“. Ji apjungia įvairaus laikotarpio „Skylės“ dainas, kurios yra lengvos, smagios, vasariškos.

Merūnas Vitulskis festivalyje pristatys programą „Rediscovered Luciano Pavarotti“ – su muzika iš legendinio tenoro Luciano Pavarotti repertuaro.

O Jeronimas Milius „Untold City“ publikai atliks koncertą „Queen Show“, kuriame skambės legendinės britų roko grupės „Queen“ dainos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt