Naujienų srautas

Muzika2019.07.26 14:44

Išgirskite: TV žiūrovams pažįstama Monika Juškevičiūtė grįžta su nauju vardu ir daina

LRT.lt 2019.07.26 14:44

Muzikiniame šou „X Faktorius“ išgarsėjusi Monika Juškevičiūtė pristato naują dainą „Let me be honest“.

Po pertraukos, įgijusi nuostabių patirčių ir patyrusi įvairių ieškojimų, atlikėja kviečia įvertinti naują muzikinį kūrinį. „Pagaliau galiu kviesti visus prie stalo paragauti muzikinio delikateso“, – neslėpdama džiugių emocijų sako dainininkė.

Monika pasakoja, kad gyvenimas netikėjai pradėjo tekėti labai srauniai, atsirado įvairių veiklų ir ji ėmė nebespėti kasdienybėje, vaidmenys ėmė maišytis tarpusavyje. Taip gimė naujas M. Juškevičiūtės sceninis vardas – Nika Ganga, kuris jai reiškia naują kambarį. Jame Monika gali pabūti su muzika ir pamiršti viską, kas yra aplink ją.

„Smagiausia, kad šis vardas nėra iš piršto laužtas. Jis labai asmeniškas. Nika nuo pat mažų dienų mane vadino ir dabar vadina tėtis. O Gangom neoficialiai vadiname savo šeimą. Ganga yra mūsų dukros antras vardas ir nuo jo užsikabinome. Mano vyras dažnai šia pavarde pasirašinėja“, – pasakoja atlikėja.

Daina „Let me be honest“ yra apie tai, kad tarp žmonių negali būti jokių apsimetinėjimų. To Monika link visiems be išimties. Kūriniui žodžius parašė pati Monika, o muzika sukūrė Jokūbas Tulaba.

„Paauglystėje siekiau būti geresne nei esu iš tikrųjų. Nieko dėl to nelaimėjau, o atvirkščiai, prisidarydavau sau vargo. Jausdavausi visada įsitempusi, kad savo meluose nesusipainiočiau. Atsikračius tokių minčių, reikalai kaip mat pagerėjo ir niekas nebetrukdė būti laimingu žmogumi“, – teigia M. Juškevičiūtė.

Dalyvavimą TV projekte moteris įvardina kaip vieną įdomiausių patirčių savo gyvenime. „Susimąsčiau, koks yra tikras gyvenimo kelias ir pamačiau savo galimybių ribas. Projektas pažadino vaikiška smalsumą ir tikėjimą, kad ribos yra ten, kur jas pats nusibrėži“, – sako atlikėja.

Monika pažada – kurį laiką laukusi kūrybinės mūzos, šiandien ji džiaugiasi įkvėpimu, noru kurti ir savo dainomis dalintis su kitais. „Kūryba nėra prognozuojamas reiškinys. Sukurti, surasti tinkamą muzikos kūrėją, patikėti savimi užtrunka laiko. Jau netrukus pristatysiu dar daugiau kūrinių, kurie susikaupė tyloje“, – šypsosi atlikėja.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi