Muzika

2019.07.26 14:36

Pamatykite: TV projekto išgarsintas Vilius Popendikis pristato vasara alsuojančią dainą ir vaizdo klipą

LRT.lt 2019.07.26 14:36

Vilius Popendikis – vardas, puikiai pažįstamas muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovams. Jaunosios kartos dainininkas, gerbėjus jau spėjęs sužavėti debiutiniu singlu „Tu man šiek tiek patinki“, daugiau nei pusę milijono kartų perklausytu „Youtube“, nemiega ant laurų ir pristato naują vasarišką kūrinį bei specialiai jam sukurtą vaizdo klipą.

Vilius tiki, kad daina „Kaip kasnakt“, kurios melodija atlikėjui gimė laisvos pamokos metu, nenusileis pirmtakei ir sužavės gerbėjų širdis.

Į sostinę iš Klaipėdos persikėlęs dainininkas pradėjo dirbti su muzikos prodiuseriais Edgaru Žaltausku bei Kasparu Meginiu. Taip gimė pirmasis kūrinys “Tu man šiek tiek patinki”, o netrukus ir antrasis „Kaip kasnakt“, kurio tekstą parašė artima Viliaus draugė – atlikėja bei dainų kūrėja Kristina Radžiukynaitė.

„Ši daina pasakoja apie neatskiriamą jausmų bei laiko ryšį. Juk be vieno, negali būti ir kito. „Kaip kasnakt“ – viena iš pirmųjų mano dainų, tad tik dabar pajutau kokia galia slypi dainuojant apie nuosavas patirtis ir tikrus įvykius. Tai šiek tiek gąsdinantis, bet sparnus suteikiantis jausmas“, – apie naująją dainą pasakoja Vilius.

Specialiai šiam kūriniui sukurtas ir muzikinis vaizdo klipas, kuris yra pirmasis jaunojo atlikėjo karjeroje. Vilius prisimena, kad prieš pradedant jį filmuoti, nežinojo ko tikėtis, tačiau procesas buvo nepamirštamas.

„Pažintis su kartu besifilmavusia aktore Guste Vorsaite ir be galo smagi komanda pavertė mano pirmą blyną labai ypatingu. Sugadinome drabužius, nuo galvos iki kojų pasidengėme dumbliais, o po poros dienų susirgau, bet buvo verta“, – šypsodamasis įspūdžiais dalijasi Vilius.

Artimiausiuose atlikėjo planuose – debiutinis albumas. Vilius žada, kad jis bus kupinas eksperimentų, naujo skambesio ir netikėtų bendradarbiavimo projektų.