Naujienų srautas

Muzika2019.07.26 10:07

Išgirskite: naują dainą pristatanti Inga Jankauskaitė atskleidė ambicingus rudens planus

LRT.lt 2019.07.26 10:07

Prieš savaitę surengusi didžiausią šios vasaros koncertą istorinės Trakų pilies kieme, aktorė, TV laidų vedėja bei atlikėja Inga Jankauskaitė, atrodo, neturi nei akimirkos poilsiui.

Žinoma moteris pristato devyniasdešimtųjų dvasia alsuojantį kūrinį „Nieko daugiau“ bei kviečia į spalio 19–ąją įvyksiantį solinį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Gausybės komplimentų ir puikių komentarų sulaukusi Inga sako, kad sustoti nėra kada ir norisi klausytojus džiuginti toliau.

„Tiesą sakant, pastaruoju metu kiekvienas koncertas suteikia vis daugiau motyvacijos ir noro lipti į sceną, pristatyti savo kūrybą ir pamatyti klausytojus gyvai, pristatyti jiems naujus kūrinius. Neketinu sustoti to daryti ir toliau“, – teigia Inga.

Šiandien I. Jankauskaitė pristato net dvi naujienas. Ypatingo dėmesio koncertuose sulaukiantis kūrinys „Nieko daugiau“, juokaujant Ingai, netikėtai juos paverčia diskoteka, kuri nukelia į devyniasdešimtuosius.

„Daina gimė beveik kaip pokštas, žaidžiant tema „iš kur atėjome“. Man visuomet devyniasdešimtųjų pop skambesys atrodė labai stilingas, tad norėjau pažaist ir pabandyt, o rezultatas jau čia!“, - pasakoja moteris.

“Labai liūdna, kai į save ir kūrybą imi žiūrėt pernelyg rimtai, tad kartu su prodiuseriu Pauliumi Jasiūnu dovanojam jums dainą šokiams ir siautuliui, su dedikacija tam laikui, kuriame užaugom ir patys patyrėm pirmas tikras diskotekas. Kol vasara, kol gyvenam ir važinėjam „be stogų“ – mėgaukimės kartu! Tuc tuc“, – humoro nestokoja Inga.

Taip pat kartu su naujausiu kūriniu I. Jankauskaitė atskleidžia, kad jau spalio 19 – ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje surengs ambicingą koncertą, kuriame laukia visų klausytojų.

Tai bus jau antrasis talentingosios moters solinis koncertas arenoje. Dar pavasarį pirmąjį kartą viešai pristačiusi debiutinį solinį albumą „Mano vienintelis“, Inga sako, kad tą vakarą atsimena tik per miglą, bet jaučia labai geras emocijas.

„Šitą naują savo gyvenimo laikotarpį galiu pavadint vienu žodžiu „įsiskanaujam“, - pasakoja Inga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą